Kabaret Neonówka rozbawił tarnobrzeżan – zobacz zdjęcia! (fotoreportaż)

Kabaret Neonówka od 16 lat rozśmiesza Polaków. Wczorajszy występ wrocławskiego kabaretu ściągnął do hali MOSiR mnóstwo tarnobrzeżan spragnionych rozrywki.

Po ubiegłorocznych jubileuszowych występach Neonówki, w ramach których widzowie w całej Polsce mieli okazję w pigułce, zobaczyć dorobek tego kabaretu, tym razem artyści zaprezentowali swój najnowszy program „“Kazik sam w domu”. Tym samym mistrzowie ciętej riposty zabrali widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiedzieć się można jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabrakło autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: “Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Wrocławska grupa nie zawiodła – prezentując skecze, do tej pory nie emitowane w telewizji. Publiczność zaś żywo reagowała na prezentowany program, śmiechom i oklaskom nie było końca.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
atrop7
3 lat temu

NEONOWKA Kabaret z Klasą i z dużym poczuciem humoru
Mam nadzieję że kolejne kabarety zawitają i rozbawia Tarnobrzeska publiczność

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x