Sandomierz: Zagrają charytatywnie dla dzieci i bezdomnych psiaków. Zobacz skład II edycji „Wiślackiej Gwiazdki”

II edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego „Wiślacka Gwiazdka” odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 17. grudnia w sandomierskiej hali MOSiR.

– Cała impreza zorganizowana jest w celu udzielenia wsparcia i pomocy potrzebującym. W trakcie turnieju piłkarskiego odbędzie się licytacja gadżetów drużyn biorących udział w turnieju, również sprzedaż wejściówek czyli cegiełek przeznaczona będzie na pomoc potrzebującym. W tym dniu organizujemy również zbiórkę słodyczy, maskotek i rzeczy niezbędnych, które trafią do Placówki Wychowawczej w Łoniowie – informują organizatorzy.

– Cały zysk i dochód z turnieju podobnie jak przed rokiem będzie również rozdzielony na zakup paczek żywnościowych, które trafią do rodzin ubogich, odwiedzanych przez kibiców Wisły Sandomierz przy okazji świąt. Część paczek trafi również do rodzin, które wskaże Opieka Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Planujemy również zbiórkę karmy dla Przytuliska Psów w Sandomierzu – dodają.

Emocji piłkarskich tego dnia na pewno nie zabraknie, w ramach turnieju wystąpi bowiem osiem drużyn. Obok gospodarzy, czyli trzecioligowej Wisły Sandomierz swą obecność potwierdziły drużyny Siarki Tarnobrzeg (II liga), GKS Bełchatów (II liga), KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga), Wisłoka Dębica (IV liga), Czarni Połaniec (IV liga), Sokół Sokolniki (klasa okręgowa) oraz Sparta Dwikozy (klasa okręgowa).

Turniej rozpocznie się o godzinie 11.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content