Tarnobrzeg: Licytacje w radiu Leliwa, spotkanie z mistrzem kuchni. Trwa 11 finał akcji charytatywnej Choinka Życzeń

Trwa 11 finał akcji charytatywnej Choinka Życzeń organizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych i Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Akcja ma na celu zbiórkę środków na rozwój bazy dydaktycznej placówki.

Pierwsza kwesta sianka bożonarodzeniowego odbyła się w minioną niedzielę, przy kościele Matki Bożej Nieustającej pomocy w Tarnobrzegu. Druga, zaplanowana jest na najbliższą niedzielę, tj. 17. grudnia, przy klasztorze O.O. Dominikanów.

LICYTACJE W RADIU LELIWA

Jak co roku, tak i tym razem aby wspomóc placówkę, będzie można wziąć udział w licytacjach, które przeprowadzone zostaną na antenie radia Leliwa. Do wylicytowania będzie m.in. świąteczne drzewko – symbol akcji oraz uroczysty obiad w restauracji Kameleon w towarzystwie gwiazdy tegorocznego finału. Dla zwycięzców licytacji koszulki z podpisami przekazali również kulomiot Tomasz Majewski, wielokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata oraz sandomierzanka Karolina Kołeczek, lekkoatletka, specjalizująca się w biegach płotkarskich. Trzech finalistów otrzyma również żywe choinki, ufundowane przez firmę „Zielona Choinka”, Mirosława Błasiaka z Tarnobrzegu.

WARSZTATY Z SZEFEM KUCHNI

W środę 10 stycznia 2018 r, gość specjalny Choinki Życzeń – szef kuchni Darek Kuźniak odwiedzi podopiecznych placówki. Pan Darek był finalistą pierwszej polskiej edycji programu Top Chef, emitowanego na antenie telewizji Polsat. Jego kulinarne umiejętności docenili również producenci programu Hell’s Kitchen, zapraszając mistrza do udziału w roli eksperta w dwóch edycjach programu.

Darek Kuźniak poprowadzi warsztaty kulinarne z uczniami szkoły. Po spotkaniu z dziećmi, uda się zaś na uroczysty obiad ze zwycięzcami licytacji drzewka..

Zwieńczeniem akcji będzie uroczysty bal charytatywny w Villa Anna, 10 lutego 2018 r.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content