17.02 (sobota) Koncert zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, w Stalowej Woli

W nowym roku Stalową Wolę odwiedzi zespół „Poparzeni Kawą Trzy”. Koncert odbędzie się w sobotę 17.lutego, w sali Miejskiego Domu Kultury, w Stalowej Woli.

Poparzeni Kawą Trzy” to zespół dziennikarzy i współpracowników największych polskich stacji radiowych i telewizyjnych, którzy zainspirowani twórczością rosyjskiej supergrupy „Leningrad” i ukraińskiej „5Nizza” zawiązali w 2005 r. grupę grającą gatunek muzyczny oparty na muzyce ska z domieszkami rocka, punku i swingu. W 2011 r. ukazała się na rynku pierwsza płyta „PKT” pod nazwą „Musculus Cremaster”. Data jej wydania zbiegała się ze spektakularnym sukcesem grupy na „Sopot Festiwal Top Trendy”, gdzie „Poparzeni” zdobyli jedną z trzech prestiżowych nagród za „Kawałek do tańca”.

Zwycięstwo na Festiwalu „Przebojem na antenę” w Hajnówce, występy na „Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze” czy też „Reggae Festiwalu w Ostródzie” świadczą o tym, jak wszechstronna jest muzyka i repertuar „Poparzonych Kawą Trzy”. Sami określają ją jako „biesiadne ska” z prześmiewczymi tekstami o hulaszczym życiu i miłości. Do największych sukcesów grupy trzeba zaliczyć zwycięstwo w eliminacjach i występ przed wielotysięczną publicznością jednego z największych na Świecie festiwali „Przystanku Woodstock 2012” oraz uświetnienie swoją obecnością takich wielkich imprez, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy największy festiwal studencki w Polsce „Ursynalia”.

„Poparzeni Kawą Trzy” to również animatorzy życia kulturalnego starający się zintegrować społeczność dziennikarską. Organizują od 6 lat kultowy już, grudniowy „Kontrabal Dziennikarzy”, gdzie grając obok zaproszonych gwiazd mają okazję zaprezentować swoją twórczość młode zespoły zaczynające karierę na polskiej scenie muzycznej. Rok 2012 zamknęli występując dla trzy i półmilionowego audytorium na imprezie sylwestrowej organizowanej i transmitowanej przez telewizję „Polsat”.

Skład zespołu:
Krzysztof Zasada – gitara, wokal;
Roman Osica – leader wokal, saksofon altowy;
Wojtek Jagielski – perkusja;
Marian Hilla – saksofon tenorowy, saksofon barytonowy, chórki;
Krzyś Tomaszewski – trąbka, flugelhorn, tuba, akordeon, chórki,
Jacek Kret – puzon, wokal;
Mariusz Gierszewski – bas.

DATA: 17.02.2018

GODZ. 18:00 SALA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY

STALOWA WOLA ul. 1 Sierpnia 9

Bilety w cenie: parter 90 zł, balkon 70 zł, 80 zł

Organizator: 669 032 996, 730 860 610

Kasa biletowa: Dział Marketingu Miejskiego Domu Kultury

(15) 842 09 61, (15) 842 09 50

Sprzedaż internetowa: kupbilecik.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x