26. Finał WOŚP w Sandomierzu. Sprawdź program

Jak co roku Sandomierz gra z WOŚP!. 14 stycznia 2018 r. w godzinach 8.00-17.00 wypatrujcie wolontariuszy na ulicach Sandomierza, bądźcie hojni, pamiętajcie – gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków!

Zapraszamy na imprezę kulturalną towarzyszącą kweście, jaka odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR (ul. Patkowskiego 2a) w niedzielę 14 stycznia od godziny 13.30.

W programie:

  • Zespół taneczny „Dance Mania”
  • Sandomierskie Studio Piosenki
  • Centrum Edukacji Artystycznej GAMA
  • Fabryka Ruchu
  • Formacje taneczne PARADOX
  • Sandomierski Klub Karate Kyokushin

Koncerty:

  • 18.20 Sando All Stars akustycznie
  • 19.15 Koncert finałowy zespołu Rastafajrant
  • 20.30 Światełko do Nieba

Pomiędzy występami zapraszamy na licytacje gadżetów WOŚP i innych fantów przekazanych przez darczyńców! Licytacje planowane w godzinach: 13.45, 15.10, 16.55, 17.50, 18.55.

Za przysłowiowe „co łaska” podczas imprezy zaoferujemy: ciepły poczęstunek, napoje, ciasto.

W godzinach 13.00-16.00 zachęcamy także do udziału w mini pikniku motocyklowo-samochodowym na Rynku Starego Miasta.

Inicjatorem i organizatorem mini pikniku motocyklowo – samochodowego są pasjonaci motocykli i zabytkowych samochodów, a ich pomysł skierowany jest do każdego, kto zechce włączyć się do wspólnej zabawy. Za symboliczne „co łaska” będzie można odbyć przejażdżkę wybranym motocyklem lub samochodem, oczywiście pod opieką właściciela pojazdu.

Gorąco zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzież!

Cały dochód z kwesty i imprezy towarzyszącej przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP.
***

RASTAFAJRANT

Zespół został założony w Cieszynie [PL] w 2015 roku przez zawodowych muzyków współpracujących m.in. z „De Press”, „Dzioło”, „LP”, Dawidem Kwiatkowskim, Patrykiem Kumórem, „The Polish” czy Teatrem Śląskim w Katowicach („Skazany na bluesa”).

Grupa ma na swoim koncie ponad 100 koncertów klubowych i plenerowych, a takie numery jak „Wolność”, „Sen wariata” czy „M2” jeszcze długo po występie pozostają w głowach słuchaczy, co zaowocowało dotychczas liczbą prawie 50 000 wyświetleń na youtube. Zespół regularnie zapraszany jest również na koncerty w Republice Czeskiej.

Latem 2017 roku zespół wydał płytę EP „Dżob Marley”.

Na zaproszenie Polonii „RASTAFAJRANT” w ramach zimowej trasy koncertował będzie również w Wielkiej Brytanii, Austrii i Republice Czeskiej.

„RASTAFAJRANT” gra energiczną mieszankę z pogranicza reggae / rocka i poezji ska-kanej. Muzycy mają w swoim dorobku kilkaset występów i wieloletnie doświadczenie sceniczne.
Na naszych koncertach nie brakuje również najbardziej znanych hitów reggae, rocka i bluesa ze sceny polskiej.

W czerwcu 2017 roku zespół wygrał ogólnopolski plebiscyt na udział w prestiżowym „Reggaenwalde Festiwal” oraz został zaproszony do udziału w imprezie towarzyszącej Mistrzostwom Europy UEFA EURO U-21.

Muzycy dotychczas dzielili scenę m.in. z Kazikiem Staszewskim, Perfectem, Cleo, Maleo Reggae Rockers, Farben Lehre, KSU, LOKA, Anią Rusowicz, Mike Love, Scum Of Toytown i wieloma innymi.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shazzza
3 lat temu

jeśli tym programem chcecie drenować portfele mieszkańców Sandomierza to gratuluję samozadowolenia

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x