09.02 (piątek) Sandomierz: Koncert zespołów Farben Lehre oraz the pajx

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołów Farben Lehre oraz the pajx. Koncert odbędzie się w klubie Lapidarium, w piątek 9. lutego br., początek godz.20.

BILETY !!!

  • 30 PLN (przedsprzedaż)
  • 35 PLN (w dniu koncertu)

sprzedaż biletów:

– CIT, ul. Rynek 20 (tel. 15 644 61 05)

UWAGA !!!

Rezerwacja mailowa biletów w cenie 30 PLN jest już uruchomiona. Trzeba podać imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów. adres: kalina.k666@wp.pl

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: „Bez pokory”, „My maszyny”, „Insekty”, „Zdrada”, „Atomowe zabawki”, „Pozytywka”, „Farbenheit”, „Snukraina”, „Ferajna”, „Achtung 2012”, „Projekt PUNK”, „Trzy dekady”, koncertowa kaseta „Samo życie”, trzy oficjalne dvd: „Przystanek Woodstock 2006”, „Punky Reggae live 2008”, „Przystanek Woodstock 2013 – Projekt PUNK” oraz liczne kompilacje.

Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast i teraz, w 2018 roku – po kilka latach przerwy – ponownie powraca na polską mapę koncertową.

Żywiołowe koncerty zawsze grane „na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Łącznie w samym 2016 roku kapela zagrała w 96 miastach i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Anioły i demony”, „Erato”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Judasz”, „Matura” , „Spodnie z GS-u” czy „Terrorystan”.

SKŁAD:

Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

the pajx

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szekspir
3 lat temu

kolejni z kolędami 😀

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x