02.02 (piątek) Sandomierz: Koncert zespołu ALERGEN

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu ALERGEN, który odbędzie się w piątek 02.02.2018 o godz. 20:00 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1).

Bilety w cenie 15 PLN (przedsprzedaż i w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów:

Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 20, (tel. 15 644 61 05).
Bilety dostępne od piątku 12 stycznia 2018.

Członkowie zespołu:

Paweł Nawrocki – voc, guit
Adrian Górka – guit
Krzysztof Domienik – drums
Krzysztof Ropicki – bass

***

ALERGEN to krakowski kwartet, który od lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistnieli miedzy innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty ( maj 2014 r.) z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20” Radia Eska. Kolejny kawałek „Gorąca krew” nominowany do Jedynkowego Przeboju Wakacji (2014) Polskiego Radia, obecny na listach przebojów w Polsce, UK oraz USA! W Listopadzie 2015 r. dzięki głosom internautów i Jury konkursu „Zagraj z Gwiazdami”, zespół zagrał w słynnej hali O2 Arena w Londynie razem z Kombi i Ewą Farną.
Od samego początku działalności krakowskiego kwartetu priorytetem było wykonywanie autorskiej muzyki, podpartej energetycznymi, pełnymi przebojowości koncertami. Dlatego przez ostatnie 10 lat zespół Alergen miał przyjemność współpracy scenicznej m.in. z takimi zespołami jak Lady Pank, Perfect, IRA, T-Love, DeMono oraz zagranicznymi takimi jak H-Blockx i Die Toten Hosen.

foto&info: SCK

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x