Potencjalni następcy Dybowskiego, Stępnia i Czyżyckiego na testach w Siarce

Trzech piłkarzy pożegnało się tej zimy z Siarką Tarnobrzeg. Klub rozpoczął poszukiwania wartościowych zmienników Karola Dybowskiego, Konrada Stępnia i Mateusza Czyżyckiego.

Z zespołem Siarki trenuje Michał Bierzało. To 22-letni obrońca o znakomitych warunkach fizycznych. Bierzało jest wychowankiem Wisły Kraków, grał też w Limanovi Limanowa skąd trafił do Stali Mielec. W Mielcu grał dwa sezony, udało mu się awansować do pierwszej ligi i na zapleczu Ekstraklasy rozegrać 12 spotkań. Od jesieni Michał był wypożyczony do GKS Bełchatów gdzie zagrał 14 meczów.

Kolejnym testowanym zawodnikiem jest Michał Kaput – rocznik 1998, który kilka lat spędził w juniorach Polonii Warszawa, a jesienią występował w ŁKS Łomża. Na trzecioligowych boiskach rozegrał w 2017 roku 15 meczów strzelając jednego gola.

Innym graczem ŁKS Łomża testowanym przez Siarkę jest Łukasz Świderski, pomocnik z rocznika 2000. Świderski jesienią zagrał w trzech meczach ŁKS.

Kolejny testowany przez Siarkę siedemnastolatek to Eryk Galara – środkowy pomocnik, urodzony w Nowym Sączu, ostatnio grający w barwach Polonii Warszawa.

O miejsce między słupkami rywalizuje w tej chwili dwóch zawodników: Krystian Krupa i Alan Kulak. Krupa jest zawodnikiem czwartoligowej Lublinianki Lublin, urodził się w 1998 roku i ma za sobą udaną rundę jesienną w zespole z Lublina. Kulak urodził się w 2000 roku i jest zawodnikiem FC Wrocław Academy.

Kolejni testowani zawodnicy pojawią się w Tarnobrzegu w przyszłym tygodniu.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnowski
4 lat temu
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content