Szóste z rzędu zwycięstwo siatkarzy Siarki! Lider z Racławówki pokonany po pięciosetowym boju!

Zwycięską passę kontynuują trzecioligowi siatkarze Siarki Tarnobrzeg. W minioną sobotę podopieczni trenera Karola Szczepanika pokonali kolejną drużynę z czuba tabeli – lidera rozgrywek z Racławówki 3:2.

Pierwszy set mógł przynieść wrażenie łatwego i przyjemnego meczu dla gospodarzy, bowiem to oni schodzili z niego zwycięsko. Jednak drugi set pokazał, że drużyna Siarki ma charakter, co w połączeniu z dużą determinacją daje wyrównanie stanu meczu.

Na trzeci set nasi siatkarze wyszli z większym optymizmem i po zaciętej walce wygrywają seta. Czwarty set należał do gospodarzy, którzy pokazali, że nie przestają myśleć o wygranej. Tie break to przede wszystkim dobra zagrywka i efektowny blok ze strony siatkarzy Siarki, co wybiło z rytmu gry gospodarzy. Tym samym trudny teren zostaje zdobyty, a ważne 2 pkt lądują na koncie Siarki.

SST Lubcza Racławówka 2 – 3 KPS Siarka Tarnobrzeg (25:23, 25:27, 23:25, 25:17, 12:15)

Skład Siarki: Hasiak, Sudoł, Szczepanik, Pazgier, Bazan, Wrzosek, Szymański (Libero) oraz : Janeczko, Fałdowski, Orzakiewicz, Wasilewski

W ramach 15. kolejki Siarka podejmie we własnej APPGO II LO Rzeszów. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:2. Mecz zaplanowano na sobotę 20.stycznia.

źródło: KPS Siarka Tarnobrzeg