Świetny występ Emilki Piątkowskiej z Tarnobrzegu w „The Voice Kids”. Utalentowana 14 – latka zaśpiewa w kolejnym etapie

Dzisiaj wieczorem TVP2 wyemitowała siódmy odcinek „The Voice Kids”. W przesłuchaniach w ciemno świetnie spisała się młoda mieszkanka Tarnobrzegu, Emilka Piątkowska.

Emilka wybrała piosenkę Anny Jantar „Radość Najpiękniejszych Lat”. Już po pierwszych dźwiękach odwrócił się fotel Dawida Kwiatkowskiego, później wybrali ją muzycy Afromental, na koniec zaś odwróciła się Edyta Górniak.

– Jesteś człowiekiem czy aniołem? – pytała Emilkę jurorka. – Masz taki krystaliczny głos jak diament, Jak usłyszałam to chciałam się odwrócić ale nie chciałam słyszeć tej reakcji ludzi, która zawsze cieszy się dla Was, kiedy my się odwracamy bo chciałam usłyszeć całą resztę, jak zbudujesz ten utwór, bo jest to jeden z najpiękniejszych polskich utworów jakie zostały napisane (…) Powstrzymywałam się, żeby nie płakać ale będę płakać jeżeli mnie nie wybierzesz – dodała.

– Ja bym chciał Ci podziękować za to, że zaśpiewałaś po polsku, bo to dodaje bardzo dużo takiego romantyzmu – mówił z kolei Dawid Kwiatkowski. – Nasz język jest wspaniały i Twoje wykonanie mnie bardzo dotknęło. Byłbym zachwycony, gdybym mógł mieć tak skromną ale i tak dojrzałą dziewczynę u siebie w grupie – dodał.

Tak jak w dorosłym „The Voice”, tak i w dziecięcej wersji uczestnicy wybierają drużyny. Emilka wybrała Tomsona i Barona i z nimi będzie się przygotowywała do kolejnego etapu.

Oczywiście życzymy Emilce powodzenia!

Występ Emilki można zobaczyć tutaj – od 0:33:11

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x