Jak pozyskać nowych kontrahentów? W środę 11. kwietnia V Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg

Już niebawem kolejne śniadanie biznesowe Klubu Biznesu działającego przy drużynie Siarka Tarnobrzeg. Każdy kto chce zdobyć nowych klientów i rozwinąć swój biznes, powinien na nie przyjść. Klub pomaga przedsiębiorcom w wielu kwestiach. Jakich? Dowiedzieć się można podczas Śniadania Biznesowego, którego piąta odsłona odbędzie się w środę 11. kwietnia, w hotelu Kameleon w Tarnobrzegu. Początek godz.9.

Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub to klub który działa przy drużynie piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg po to, by wspierać drużynę w jej rozwoju. Ponadto Biznes Klub pomaga również przedsiębiorcom w rozwijaniu ich firm oraz nawiązywaniu nowych kontaktów.

W Klubach Biznesu działających na terenie całej Polski niemal codziennie pojawiają nowe się wysokobudżetowe inwestycje, w których udział wziąć mogą przedsiębiorcy reprezentujący różnego rodzaju branże. Za przykład takiej inwestycji posłużyć może budowa hotelu w Niemczech przez jednego z klubowiczów Klubu Biznesu Olympic Wrocław. Jest to inwestycja, której budżet sięgać może nawet kilkunastu milionów euro. Nowo powstały obiekt należało będzie zapatrzeć w nowe drzwi, okna, podłogi, tekstylia, oświetlenie, meble oraz inne wyposażenie. Dlatego właśnie niezbędna jest współpraca w wieloma przedsiębiorcami, dzięki którym możliwe będzie wykończenie hotelu.

Przedsiębiorcy z całej Polski z miesiąca na miesiąc zauważają korzyści, jakie wynikają z przynależności do Klubu Biznesu. Dają temu wyraz dołączając do grona klubowiczów. W tym miesiącu podczas śniadania biznesowego Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub również powita nowego klubowicza. Będzie to Stacja Kontroli Pojazdów REDCAR, która specjalizuje się w badaniach technicznych nie tylko samochodów osobowych czy ciężarowych, ale również motocykli, quadów itp.

Każdy kto prowadzi własną firmę i kto chce mieć możliwość zawarcia nowych kontaktów biznesowych, nawiązania nowych transakcji, które z dnia na dzień pojawiają się Klubach Biznesu, a co za tym idzie rozwijać swoje firmy, może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w środę 11 kwietnia o godzinie 9:00 w Hotelu Kameleon.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najbliższego śniadania biznesowego oraz Klubu Biznesu, należy skontaktować się z koordynatorem Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg, Sławomirem Strzałką.

Tel. 513 050 705
E-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Skończcie promować ta bandę złodziei z prezesem klubu łubu dubu DD na czele 🙂

Ja
4 lat temu

Zamilcz tarnobrzeżanin jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia

AlkoHolik
4 lat temu

Wódka będzie to ja wpadnę…Łubu Dubu!!!

sdf
4 lat temu

działać musi się udać

King
4 lat temu

Wystarczy wygrywać mecze a nie jak od paru lat oszukiwać kibiców i odpuszczac koniec sezonu. Jak będzie gra i wyniki to i sponsor się znajdzie.Nikt nie będzie sponsorować bylejakosci i amatorki.Awansujcie to i sponsor się znajdzie bo w wyższej lidze będzie miał możliwość konkretnej reklamy.

zbyszek maria
4 lat temu

Najlepszym pomysłem to sprzedać stadion i wybudować tam jakąś może galerie, albo super…coś, a grać można pod lasem , tam jest wystarczająca trybuna dla Vipów z biznesu.

tylkomnieniebij
4 lat temu

trudno przekonać kogoś uczciwego i działającego w mieście do wsparcia jeśli widzimy jacy profesjonaliści i biznesmany prowadzą ten klubik.
no ale wszystko musi zostać w rodzinie.
więc niech naiwniaki płacą,to nie jest nikogo sprawa w które błoto wyrzucają swoje pieniądze.
dlaczego jednak wyrzucać w błoto samorządowe pieniądze ?

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Spokojnie skończy się i wydawanie samorządowych pieniędzy 🙂 KK sie o to postara. niech się biznesmeny z klubu łubu dubu prezesa DD cieszą ze za wynajem stadionu nie muszą płacić. A i przypadkiem przechodziłem w niedziele koło stadionu, to butle po wyskokowych trunkach aż furczały po koszach, obstawiam że to gwiazdy tarnobrzeskiej piłki po meczu w Koszalinie, bo wyżelowani w klapeczkach z torbami, zadowoleni – na koszykarzy za niscy raczej. Panie trenerze i panie prezesie klubu łubu dubu, po co płacic jakimś najemnikom jak można ogrywać swoich chłopaków, awans nam nie grozi bo jesteście biedni jak myszy kościelne a miasto Wam oświetlenia nie postawi ani podgrzewanej murawy, spadek tez raczej nie – wiec dawac pograc tym młodym chłopakom, gdzie maja sie ogrywac jak nie w swoim klubie.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content