Awans coraz bliżej. Wspólnota Serbinów – LZS Tarnowska Wola 3:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Trzy bramki i obroniony rzut karny – to bilans niedzielnego starcia Wspólnoty Serbinów z LZS Tarnowska Wola w meczu 22.kolejki klasy B. Dla podopiecznych trenera Piotra Wawrylakowskiego najważniejsze są jednak trzy punkty, które mocno zbliżają zespół z Serbinowa do wywalczenia awansu do klasy A.

WSPÓLNOTA SERBINÓW – LZS TARNOWSKA WOLA 3:0 (0:0)

1:0 – Jakub WIECZORKIEWICZ 50′
2:0 – Grzegorz KWIATKOWSKI 69′
3:0 – Wojciech MALARZ 80′

W innych meczach 22. kolejki B klasy Iskra przegrała w Żabnie 2:3, Junior zaś walkowerem 3:0 wygrał z LZS Wydrza (Wydrza wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej).

Do końca sezonu pozostało jeszcze cztery kolejki. Wspólnota jest na pierwszym miejscu z dorobkiem 39 punktów, drugi w stawce LZS Krzątka ma identyczny dorobek punktowy jak zespół z Serbinowa, jednak o jeden więcej rozegrany mecz na koncie. Dodatkowo ostatni mecz w sezonie Wspólnota ma rozegrać z Wydrzą, tak więc trzy punkty może już dopisać do swojego konta.

W czwartkowej kolejce Wspólnota w derbowym starciu zmierzy się w Sobowie z Iskrą, Junior zaś podejmie Płomień Trześń. Z kolei w ramach 24 kolejki zaplanowanej na najbliższy weekend Wspólnota podejmie KS Cygany, Junior pojedzie do Hadykówki, Iskra zaś będzie pauzować.

foto&video: Agnieszka Nycz

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o