Baranów Sandomierski: Pół wieku razem (fotoreportaż)

W minionym tygodniu w Sali Portretowej Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim odbyła się uroczystość Złotych, Diamentowych i Żelaznych Godów Trwałego Pożycia Małżeńskiego.

Podczas uroczystości wręczono Jubilatom medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz dyplomy i upominki. Pary małżeńskie, które spędziły ze sobą 60 i 65 lat otrzymały z rąk Burmistrza pamiątkowe grawertony.

Składając życzenia Jubilatom, Burmistrz Marek Mazur podkreślił, iż takie rocznice to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód na wzajemne zrozumienie, dzielenia zarówno sukcesów jak i smutków oraz czas troski o rozwój i wychowanie dzieci. Taki Jubileusz to przykład dla przyszłych pokoleń. Życzenia pomyślności na dalsze wspólne lata złożyli także Przewodniczący Rady Miejskiej Wacław Smykla oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Solarska.

Po części oficjalnej Jubilaci obejrzeli występ okolicznościowy przygotowany specjalnie na tę okazję przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach. Po występie wzniesiono toast lampką szampana, a dalsze uroczystości zakończył poczęstunek w Restauracji Magnackiej Zespołu Zamkowo Parkowego w Baranowie Sandomierskim, podczas którego, czas Jubilatom umilał występ dzieci przygotowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim.

info: UMiG Baranów Sandomierski

foto: Tomasz Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content