Nowoczesny Pub Sportowy „Sporta Pub” w Tarnobrzegu zaprasza miłośników sportu i nie tylko!

Miesiąc temu w Tarnobrzegu otworzyliśmy nowoczesny Pub Sportowy „Sporta Pub”. Naszym zamysłem było stworzenie miejsca, które będzie łączyć wszystkich fanów sportu.

Pub ukierunkowany jest głównie na transmitowanie wszelkich widowisk sportowych na 5 telewizorach. Posiadamy licencję na legalną transmisję wydarzeń sportowych.

Lokal jest przystosowany tak, aby z każdego miejsca na sali móc w komfortowych warunkach obejrzeć dane wydarzenie sportowe, ale nie tylko. Transmisję dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie w tym samym czasie udostępnić do 4 różnych transmisji, aby każdy mógł obejrzeć to, co chce.

Może to być chociażby kanał muzyczny dla tych, którzy niekoniecznie przepadają za sportem, a chcą spędzić u nas miło czas. W tym celu przygotowaliśmy także m.in. gry towarzyskie, planszowe i karciane, co w ostatnich latach jest bardzo modne i stało się świetną alternatywą spędzania czasu z przyjaciółmi.

Poza tym posiadamy lotki i piłkarzyki, a świetnym punktem pubu jest Loża Vip, w której znajduje się nieodpłatna konsola PS4. Staramy się także o automat od forBET do przyjmowania zakładów wzajemnych i bukmacherskich.

Lokal posiada także dobrze zaopatrzony bar, kolorowe drinki i shoty. Poza tym serwujemy pyszne pizze, frytki i zapiekanki z pieca. Cieszą się one świetną opinią wśród naszych klientów, dlatego postanowiliśmy także wprowadzić „pizze na dowóz”!

Jednym zdaniem to jest idealne miejsce nie tylko dla fanów sportu, ale każdego, kto chce w miłej atmosferze spędzić czas z przyjaciółmi. Gwarantujemy miłą obsługę, przyjazny klimat i zadowolenie naszego klienta!”

Pub Sportowy „Sporta Pub” mieści się na ul. Sienkiewicza 17.

Rezerwacji loży można dokonać pod numerem telefonu:  781 241 604 – pod tym numerem przyjmujemy również zamówienia na naszą pyszną pizzę 🙂 !

Mapa dojazdu

materiał promocyjny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content