Podziel się przepisem. TARNOBRZESKA KSIĄŻKA KUCHARSKA czyli – 425 dań na rocznicę lokacji miasta Tarnobrzega

Masz ulubione danie? Lubisz gotować? Podziel się przepisami i przyślij swoje receptury na konkurs kulinarny. Najlepsze i najciekawsze przepisy zostaną opublikowane w Tarnobrzeskiej Książce Kucharskiej – 425 dań na rocznicę lokacji miasta Tarnobrzega.

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Libri oraz Stowarzyszenie Dolina Smaku zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na przepisy potraw jakie gotowano kiedyś i dzisiaj w domach Tarnobrzeżan.

Udział w konkursie polega na podaniu przepisu na danie związane z rejonem Tarnobrzega i okolic. Przepisy mogą dotyczyć dań tradycyjnych, regionalnych a także współcześnie przygotowywanych. Dzisiejsza kuchnia nie może obyć się bez potraw wegetariańskich, wegańskich czy bezglutenowych. Każdy przepis powinien zawierać pełna recepturę wraz ze szczegółowym opisem przygotowania potrawy, można dodać zdjęcie oraz informacje na temat pochodzenia przepisu.

Swoje receptury oraz zdjęcie gotowej potrawy należy przesyłać na adres mailowy: ksiazka-425tbg@wp.pl. Na przepisy organizatorzy czekają do 31 września 2018 roku. Warunkiem udziału w konkursie przesłanie/dostarczenie przepisu oraz zdjęć wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Autorzy najciekawszych receptur otrzymają dyplomy oraz książkę kulinarną, która powstanie z nadesłanych przepisów. Ponadto część przepisów zostanie opublikowana na stronie dolinasmaku.eu

Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu znajdują się w regulaminie konkursu, który jest dostępny na stronach internetowych Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu www.tarnobrzeg.pbw.org.pl, Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Libri www.libri.5v.pl oraz Stowarzyszenia Dolina Smaku www.dolinasmaku.eu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 664 470 861.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ela
4 lat temu

Infantylne. Poziom koła gospodyń wiejskich

Ela11
4 lat temu

Rozumiem ze w kuchni eli kroluje kuchnia molekularna.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content