15 metod, dzięki którym szkoła już nigdy nie będzie oznaczać stresu i bólu brzucha

Czy nastolatek może uczyć się szybciej i łatwiej, także języków obcych?

TAK, udowodniono naukowo, że to możliwe! Poznaj metody, dzięki którym historia, polski czy geografia nie będą dłużej sprawiać problemów, a słówka i zasady gramatyki angielskiej, niemieckiej czy hiszpańskiej to będzie bułka z masłem!

Nauczyciele podkreślają, że program nauki w szkołach jest mocno rozbudowany – zwłaszcza w klasie siódmej. Szkolne lektury to często opasłe tomiska, z którymi młodzi „walczą” przez długie tygodnie. Dodatkowo mamy „wydawniczą eksplozję” interesujących książek, które chciało by się przeczytać, a Internet kipi od ciekawych informacji… Czytanie z przeciętną prędkością jest więc dalece niewystarczające.

W latach 60 Evelyn Wood odkryła, że dzięki treningowi oczy mogą poruszać się znacznie szybciej niż 400 słów na minutę przy zachowaniu zrozumienia czytanego tekstu. Evelyn Wood jako pierwsza opracowała podstawy metodologiczne nauki szybkiego czytania i dzięki niej powstała szkoła „Wood Instytut Dynamicznego Czytania”, posiadająca filie w 200 miastach USA. Prace nad szybkim czytaniem prowadzili też naukowcy Francuskiego Instytutu Pedagogicznego, szkół brytyjskich i niemieckich oraz Uniwersytetu Moskiewskiego.

Akademia Edukacji EDU nawiązała współpracę z polskim specjalistą i pasjonatem szybkiego czytania mgr Bartoszem Raszewskim. Bazując na dorobku światowych sław i własnych badaniach opracowana została wyjątkowa autorska metoda szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji. Jej nowatorski charakter i unikalną skuteczność potwierdziły badania prowadzone przez Akademię Marynarki Wojennej i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w 2008 roku.

Korepetytorzy są przerażeni, bo metoda Akademii Edukacji zyskuje coraz więcej zwolenników. Boją się, bo uczniowie znając sposób na szybszą i łatwiejszą naukę, także języków obcych, mogą rezygnować z kupowania ich lekcji.

SZYBKIE CZYTANIE – CZY WARTO?

Każdy może zwiększyć swoje tempo czytania – niezależnie od wieku, wykształcenia i doświadczeń z nauką. Ty też możesz lepiej zapamiętywać i poprawić koncentrację. Nawet jeśli inni mówią, że nie masz do tego predyspozycji. Szybkie czytanie ze zrozumieniem, lepsze zapamiętywanie i umiejętność koncentracji to dopiero początek Twoich sukcesów!

Co daje szybkie czytanie?

1. Możesz zwiększyć tempo czytania ze zrozumieniem nawet o 500 – 1000 %,
2. Mając tę umiejętność już zawsze będziesz uczyć się kilka razy szybciej (także języków obcych),
3. Nauka będzie bardziej efektywna, przez co wyniki w szkole czy na uczelni będą lepsze, zyskasz podziw i uznanie,
4. Zyskasz więcej czasu wolnego,
5. Skończą się Twoje problemy dyslektyczne.

Dziś mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.

Dobra jest taka: mamy świadomość, że w roku szkolnym dzieci i rodzice są bardzo obciążeni zajęciami, dlatego Akademia Edukacji EDU, ośrodek Podkarpacie, rusza z pilotażową akcją Wakacyjnych Kursów Szybkiego Czytania, Zapamiętywania i Koncentracji w Twoim Mieście.

Ramowy program Kursu:

1. Nauka technik szybkiego czytania ze zrozumieniem.
2. Komplet ćwiczeń poprawiających koncentrację.
3. Wszechstronny trening pamięci.
4. Strategie uczenia się i systemy powtórkowe.
5. Nauka nowoczesnego notowania nieliniowego.
6. Sposoby osiągania celów.
7. Techniki relaksacyjne i motywacyjne.

Na kursie wykwalifikowany trener pokazuje krok po kroku narzędzia i metody, które są w 100% naturalne. Bazują na uśpionych zdolnościach mózgu.

Zła wiadomość jest taka, że nie każdemu uda się skorzystać z tej wyjątkowej oferty podkarpackiego ośrodka Akademii Edukacji. Wakacyjne kursy są dedykowane młodzieży od siódmej klasy szkoły podstawowej, przez gimnazjum po szkołę średnią. Ilość miejsc jest ograniczona, bo dla osiągnięcia maksymalnej efektywności trenerzy pracują w małych, 10-osobowych grupach. Dlatego o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Kliknij i dowiedz się więcej

Jak zapisać się na Wakacyjny Kurs Szybkiego Czytania, Zapamiętywania i Koncentracji w Tarnobrzegu? Wystarczy napisać na adres: podkarpacie@akademiaedukacji.pl lub wejść na fb: EDUszybkieczytanie lub #szybkieczytaniePodkarpacie. Zapisując się teraz dostajesz PREZENT – godzinną konsultację on-line z trenerem, w ustalonym przez Was terminie na początku roku szkolnego (wartość konsultacji to 280 zł). Łap okazje! Oferta specjalna jest ważna do 24 czerwca.

Kto prowadzi kurs

Beata Kwiecińska-Pintos. Specjalizuje się w PR i komunikacji społecznej. Jak ryba w wodzie czuje się w media marketingu, content marketingu i copywritingu zorientowanym na cele.
Jej wielką pasją jest marketing internetowy. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarz.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. To z myślą o ich przyszłości zainteresowała się tematyką rozwoju osobistego i została trenerem szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji Akademii Edukacji EDU. Teraz swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami chętnie podzieli się z Tobą 🙂

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x