Sandomierskie Byki wygrywają pierwszą edycję Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna Sandomierskich Byków zwyciężyła w pierwszej edycji Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Mecze rozgrywane były na orliku w Mokrzyszowie, od kwietnia do czerwca br.

Zwycięstwo w lidze doświadczona drużyna z Sandomierza zapewniła sobie na kolejkę przed końcem rozgrywek, pokonując Górnik ZS 5:3. Na drugim miejscu ligę zakończyły Grajki z Jamajki, na trzecim zaś Golden Group Centrum Reklamy.

Kolejne miejsca zajęły zespoły Automotive Sandomierz, Górnik ZS, KS Żupawa, Rolnik TBG, DK Truck Agricola Łoniów, GKS Świniary oraz Betony.
Dwie drużyny tj. LZS Jadachy i Transdźwig Stale nie zostały sklasyfikowane.

Najwięcej bo aż 52 bramki w całym sezonie strzelił Patryk Stępień (Grajki z Jamajki), który wyprzedził Przemysława Michalskiego (Automotive Sandomierz, 47 bramki) oraz Krzyszotofa Petrykowskiego (Golden Group Centrum Reklamy, 39 bramek). Królem asyst został zaś Marek Pietrykowski (Golden Group Centrum Reklamy).

Za najlepszego bramkarza uznano Kamila Janeczko z KS Żupawa, zaś MVP sezonu został Piotr Sadok z Sandomierskich Byków.

Uroczyste podsumowanie pierwszego sezonu Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej odbyło się wczoraj, w Marinie nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

foto&video: Piotr Morawski

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
metla
5 lat temu

ooo, w końcu w Tarnobrzegu zorganizowano coś fajnego dla animatorów szmacianki kopanej, szacun.

koks
5 lat temu

Fajnie jakby się jeszcze jakieś ciekawe ekipy zgłosiły na przyszłość, zobaczymy. Rozgrywki ok.

peter shilton
5 lat temu

świetna inicjatywa i jakaś młodzież się pojawiła na turnieju,oby następna edycja była jeszcze okazalsza.amen.

obiektywny
5 lat temu

zerkałem na ta lige i powiem szczerze ze nie spodziewalem sie takiej dobrej organizacji. Niech sie wlodarze miasta patrza i ucza od nich.

wierny
5 lat temu

Tak, ja również jestem zdecydowanie zaaaaa, początkowo myślałem, że będzie lipa – dużo szumu a żaden efekt. A tu rewelacja, profesjonalizm i fachowość, jednak w Tbg można jak się chce. Great!!!!

lolek
5 lat temu

Nadwiślańska? Widziałem skróty, ciekawa inicjatywa, a dla grajków fajna rekreacja, nie pamiętam czy kiedykolwiek coś takiego było w tarnobrzegu. Popieram komentarze, sukces organizacyjny, kupa roboty.

bekrek
5 lat temu

To było naprawdę dobre przedsięwzięcie, trafiony pomysł i rewelacyjna organizacja, czegoś takiego dawno w mieście nie było.

ZgadnijKto
5 lat temu

Organizacja na pełnym profesjonalizmie oraz sędziowie pierwsza klasa, nic dodać nic ująć, aczkolwiek ludzie którzy przeżywali to zbytnio mocno. Szacunek za wygłupianie się, że im nie było głupio i wstyd za niektóre zachowania. Poza tym kłótnie pod bramką ile Wasza 6 grała, a ile nasza to też było ciekawe i śmieszne na boku. Niektórych osób podobało mi się podejście, podeszli do tego na luzie i dla zabawy. Ale liga jak najbardziej na wielki plus oraz owacja na stojąca za cały trud włożony przez organizatorów. Pozdrawiam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content