Rozprawa prezydenta Grzegorza K. we wrześniu. Jutro sąd zadecyduje o tymczasowym aresztowaniu

Na wrzesień bieżącego roku Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wstępnie wyznaczył termin pierwszej rozprawy prezydenta Grzegorza K. Z kolei jutro tj. wtorek 17 lipca na posiedzeniu niejawnym sąd zadecyduje o ewentualnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania Grzegorza K.

Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej skierował do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko prezydentowi Tarnobrzega Grzegorzowi K., który w areszcie tymczasowym w Warszawie – Białołęce przebywa od 23 lutego br.

– W dniu 9 lipca 2018 r. Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie, nadzorujący śledztwo prowadzone przez Delegaturę Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie, skierował akt oskarżenia przeciwko Prezydentowi Miasta Tarnobrzega Grzegorzowi K. Grzegorz K. został oskarżony o popełnienie przestępstwa zakwalifikowanego z art. 228 §1 k.k., polegającego na przyjęciu korzyści majątkowej w wysokości 20 000 złotych w związku z pełnieniem funkcji publicznej Prezydenta Miasta Tarnobrzega oraz procedowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego osiedla Mokrzyszów i Centrum w Tarnobrzegu – informuje portal NadWisłą24.pl Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

– Akt oskarżenia skierowano do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu. Za zarzucany czyn oskarżonemu grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności – dodaje.

W sobotę 21 lipca mija termin tymczasowego aresztowania prezydenta Grzegorza K.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prawnik
4 lat temu

na reszcie To.juz Kalinka wyborow nie wygra na pewno.Bez wzglegu na wynik sadu.Mieszkancy maja swoje poczucie sprawiedliwosci.

No chyba nie prawnik
4 lat temu
Reply to  Prawnik

Na reszcie rosołu to możesz sobie pomidorową ugotować (pisze się nareszcie). Nie rozumiem co mają wyniki sadu (ile jabłek wyszło z hektara??) to G.K. – miał sad na wolności?? A co do mieszkańców Maja, to której z ulic, bo mamy 1 maja i Konstytucji 3 maja. Proszę doprecyzować i napisać co oni ci mieszkańcy robią z tym poczuciem sprawiedliwości.

Prawnik
4 lat temu

Macius nie popisuj sie Byle do pazdziernika i wracasz na stara robote.A mialo byc tak pieknie.

Prawnik
4 lat temu

Macius nie popiduj sie W pazdzierniku wracasz A mialo byc tak pieknie

andrzej
4 lat temu

Udupią go do września obóz rządzący nie pozwoli sobie na to żeby dalej rządził i startował w wyborach swoją drogą za marne pieniądze tyle siedzi a inni z dużymi przekrętami chodzą po ulicy czy to nie dziwne? będę głosował tylko na niego jeśli nie to na żadnego!

greg
4 lat temu

Jak się okazuje, domniemane (bo jeszcze nie udowodnione) przytulenie to za mało, żeby cieszyć się wolnością. Trzeba przytulać przez lata i jak wyjdzie ponad pół miliona to wtedy pisowski sąd da kaucję, bo jest z czego zapłacić.
To pokazuje o co chodzi z Kiełbem. Pisuary wespół z Kalinką inaczej nie potrafią, bo na samym starcie przegrywają z każdym. Jedyny przeciwnik dla kalinki to brak przeciwnika, choć z „pustakiem” ten geniusz elokwencji i tak nie jest w stanie wygrać.
Ot takie „uczciwe” wybory wg pisu.

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/region/a/pracownica-osrodka-zdrowia-w-borowej-przyznawala-sobie-premie-nagrody-dodatki-stazowe-chodzi-o-pol-miliona,13342289/

Pan to nie ja
4 lat temu

Po trupach do celu Tak PiS chce dojść do władzy, dlatego pewnie GK jeszcze przetrzymaja

Dero
4 lat temu

Wraca łapówkarz Kiełb, wróci prymitywna Kociuba i wróci nieudacznik Rękas takiej władzy w Tbg chcecie ? Fakty są takie że Kiełb łapówkę przyjął nie odmówił nigdzie nie zgłosił i co teraz ma być bohaterem. Sama Jolka przyznała że to była pożyczka na kampanie więc co teraz chcecie go bronić. No chyba że stołki już są rozdawane i przydupasy piszą kometarze aby mieć argumenty do obsady miejsc w urzędzie i spółkach miasta. Powodzenia

ZXX
4 lat temu
Reply to  Dero

Dokładnie! A prawo jest po to ,żeby go przestrzegać ! Temu panu już dziękujemy….zresztą,nie ma bardzo za co !!!

katolik
4 lat temu
Reply to  ZXX

Co Tobie zrobil Kielb ze tak sie po katolicku cieszysz ze za prowokacje zrobiona przez radnych prezydent Twojego miasta siedzi w areszcie podczas gdy moglby odpowiadac z wolnej stopy.No coz na krzywdzie nie zbudujesz swoivh marzen aby dorwac sie do wladzy z ramienia pisu .

Kamilek
4 lat temu
Reply to  ZXX

p.o.Kalnce tez juz dziekujemy.Tym ktorzy zostali przez niego powolani na stolki tez juz dziekujemy.Teraz tylko przed wyborami polozymy ich na bilbordy .Tyle w temacie buty zemsty i nepotyzmu DOSYC

prawo
4 lat temu

nasze prawo jest dziurawe i wyroki odsiadują niewinni ludzie i co wtedy jak człowiek odsiaduje za błędy sędziów, prokuratury i co wtedy postawcie się w tej roli?

jara750
4 lat temu

kołki na stołkach do pazdziernika

Dareczek
4 lat temu
Reply to  jara750

ale tylko do pazdziernika Wczesniej nalezy upublicznic wdxystkich tarnobrzeskich misiewiczow .

Póchatek
4 lat temu
Reply to  Dareczek

Upublicznimy. Jednego po drugim.

Dodu
4 lat temu

Wszyscy do WYMIANY, dość trwania i trzymania miasta w stagnacji z braku pomysłów, chęci działania. Trzeba wykazywać się pracą a nie zasiadaniem i bywaniem.

do wymiany
4 lat temu
Reply to  Dodu

Zgoda Wdzyscy do wymiany z Kalinka wlacznie.Miastu potrzeba wladzy ktora ma pomysl i wie co to zarzadzanie.Dosc wojenek msviowosci nepotyzmu i niekompetencji.Zasluzylismy na wiecej.

Pedro
4 lat temu
Reply to  do wymiany

Weź sobie mózg wpierw wymień, bo nawet z gramatyką masz problemy.

do wymiany
4 lat temu
Reply to  Pedro

Macius uspoko’j sie.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Bożek na Prezydenta !!!

cleo
4 lat temu

no nie wiem raczej chyba nie skacząc po stołkach i przymilając się do tego co rządzi to raczej struktura rozsypania i walka o stołek w wywiadzie jaki udzielił pod pomnikiem w wielu kwestiach się mylił i czarował rzeczami które tak naprawdę nigdy się nie spełnią poza tym to tylko głodne kawałki na rzecz przyszłej kampanii -sory nie ma mojego głosu!

ania
4 lat temu

mam nadzieję, że prezydent opowie coś ciekawego o spotkaniu w gabinecie z panem Kółkiem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content