Tarnobrzeg: Salon Husqvarny już otwarty. W ofercie produkty szwedzkiej marki oraz serwis (zdjęcia)

W minioną sobotę w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego odbyło się otwarcie salonu Husqvarna. Efektowny sklep znajdujący się w pomieszczeniu po banku BPH, powitał pierwszych kupujących przestronnością, najnowszymi produktami Husqvarna i licznymi promocjami.

Produkty szwedzkiej marki do Tarnobrzega sprowadziła firma Reptor, od przeszło dziesięciu lat działająca w sektorze sprzedaży i naprawy elektronarzędzi oraz urządzeń spalinowych, jak również prowadząca popularne sklepy internetowe.W dniu otwarcia placówkę odwiedziło wielu klientów, pojawi się też miejscy oficjele.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. produkty dla pilarzy, urządzenia do pielęgnacji ogrodu, a także najnowsze urządzenia akumulatorowe o niezwykłych wydajnościach oraz samojezdne roboty koszące. W dniu otwarcia, największym zainteresowaniem cieszył się koszący trawę przed sklepem – robot Automover 315 , klienci bacznie obserwowali również pokazy cięcia pilarkami.

Oprócz produktów wiodącej marki Husqvarna, salon wyposażony jest również w najnowocześniejszy serwis obsługujący mini traktory i roboty samojezdne. Działająca na tarnobrzeskim rynku od ponad 10 lat firma Reptor, w podstawowym zakresie swoich usług ma bowiem ostrzenie noży tnących, łańcuchów w tym widiowych i chromowanych, jak również czyszczenie gaźników metodą ultradźwiękową.

Dodatkowo serwis został wyposażony w pomieszczenie do odpalania urządzeń, tak aby nie przeszkadzać okolicznym mieszkańcom.

Sam salon emanuje przestronnością i bogatym asortymentem a zielona trawa użyta do ekspozycji, nadaje wrażenie świeżości sklepowi, w którym stoją ciężkie maszyny koszące. Ciekawy element wystroju stanowi również kompozycja kwiatowa, wykonana przez kwiaciarnię Czerwone Korale.

Sam salon emanuje przestronnością i bogatym asortymentem a zielona trawa użyta do ekspozycji, nadaje wrażenie świeżości sklepowi, w którym stoją ciężkie maszyny koszące. Ciekawy element wystroju stanowi również kompozycja kwiatowa, wykonana przez kwiaciarnię Czerwone Korale.

UWAGA KLIENCI: Z okazji otwarcia salonu, ostrzenie łańcuchów tnących do końca bieżącego tygodnia jest bezpłatne.

Salon znajduje się na ul. Wyspiańskiego 3  Tel. 733 024 565

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwy
3 lat temu

A czy kandydat na Prezydenta bileter Norbert KULANO tez byl na otwarciu …?

aye
3 lat temu
Reply to  Sprawiedliwy

Był na otwarciu sklepu hydraulicznego, z hasłem „U nas kupisz wszystkie kolanka”, podobno ma też oferty z branży ortopedycznej

...
3 lat temu

Zadyma na otwarcie też była… Brawo!!!

Filip
3 lat temu

Byli reprezentanci opozycji. Może liczyli na rabat na sprzęt który pozwoli im wykosić konkurencję?

Dee
3 lat temu

Kiełb z radną Kapuściak wspólny biznes założyli na to wygląda

wislocki12 z NY
3 lat temu
Reply to  Dee

Może przypomnij sobie gdzie położyłeś tabletki od psychiatry.

kolo
3 lat temu
Adam
3 lat temu

Do swojej działalności używamy produktów owej marki ale po przeglądnięciu zdjęć na, którym bryluj Kiełb łapówkarz i niezrównoważona psychicznie Kapuściakowa promuje Wasz salon na pewno Was nie odwiedzi nikt z naszego zakładu. Bywajcie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content