14-06.09 (piątek – niedziela) Festiwal Czekolady i Słodyczy w Sandomierzu. Sprawdź program

Zapraszamy na Festiwal Czekolady w Sandomierzu, który odbędzie się w sercu miasta na Rynku Starego Miasta. Bogaty plan wydarzenia gwarantuje, że weekend 14-16 września będzie obfitował w atrakcje i szczelnie wypełni dzień…czekoladą.

Start wydarzenia przewidziany jest na 14 września – piątek, na Rynku Starego Miasta staną stanowiska wystawiennicze producentów czekolady z całej Polski.

W sobotę program rozpocznie się o godzinie 11.00 na Rynku Starego Miasta, wśród propozycji warsztaty plastyczne dla dzieci, spotkanie z autorką wyjątkowej publikacji „Bajka pachnąca czekoladą”. Ponadto zdrowe przepisy na czekoladowe wariacje kulinarne przedstawi autorka bloga i książki „Zdrowy czekoholik”.

Tego dnia wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowej atrakcji – fontanny czekoladowej!

W niedzielę podobnie jak w sobotę program rozpocznie się o godz.11.00 konkursem plastycznym, którym będzie super krówka.

Następnie o sukcesie słodyczy bezglutenowych, wegańskich i ekologicznych opowie właścicielka firmy Me Gusto. A zalety takiego żywienia w diecie dziecka przytoczy autorka książki „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Tego dnia będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach bezglutenowych.

W sobotę i niedzielę będzie czynna Strefa Kulinarna, na której będzie możliwość eksperymentowania kulinarnego z czekoladą i nie tylko, pod okiem cukierników, blogerów kulinarnych, laureatów konkursów kulinarnych.

PROGRAM: festiwal – czekolady -i -slodyczy

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tramp
3 lat temu

Pogratulować! Festiwal czekolady bez… czekolady ! Na całym rynku sandomierskim było tylko jedno (!) stoisko z czekoladą. Poza tym cukierki, krówki, lody, góralskie oscypki i mnóstwo biżuterii z krzemienia. Tak się ludzi robi w konia. Brakło tylko roweru ojca Mateusza…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content