W najbliższą niedzielę rusza Pierwszy Bieg Szklarski

W niedzielę 16 września o godzinie 11.00 spod oddziału Pilkington Automotive Poland w Chmielowie wystartuje Pierwszy Bieg Szklarski. Promująca zdrowy tryb życia impreza sportowa nie tylko wspiera integrację mieszkańców Tarnobrzega i Sandomierza, ale ma również wymiar charytatywny.

Uczestnicy Biegu będą mieli do pokonania 25 km. Tyle mierzy trasa łącząca dwa oddziały Pilkington Automotive Poland – w Chmielowie i Sandomierzu – należące do NSG Group, organizatora Biegu. Dystans ten można pokonać indywidualne lub w sztafecie 13 km + 12 km. Wszyscy biegną w szczytnym celu, ponieważ fundusze zebrane podczas biegu przekazane zostaną na wsparcie wybranej organizacji lub instytucji służącej lokalnej społeczności.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy oraz pamiątkowy medal. Na zwycięzców czekają natomiast nagrody rzeczowe.

Biegaczy zapraszamy w niedzielę od godziny 7.30 do Biura Zawodów – Port Kultury (ul. Portowa 24, Sandomierz), po odbiór pakietów oraz numerów startowych. Na miejscu będzie możliwość zaparkowania samochodu, a także pozostawienia rzeczy w depozycie. O godzinie 9.30 wszyscy uczestnicy Biegu zostaną przewiezieni autokarem na start w Chmielowie. Bieg rusza o godzinie 11.00. Zachęcamy do dopingowania biegaczy zarówno na trasie, jak i na mecie przy oddziale Pilkington Automotive Poland w Sandomierzu.

Elektroniczne zapisy trwają do czwartku, do końca dnia, na stronie wydarzenia na Facebooku – Bieg Szklarski – https://www.facebook.com/events/1568263843291848/?active_tab=about. Możliwość zgłoszenia swojego udziału w Biegu będzie jeszcze w niedzielę – 16 września, w Biurze Zawodów – http://www.esceka.pl/port-kultury, w godzinach 7.30-9.30.

Organizatorem imprezy jest NSG Group, właściciel marki Pilkington oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
2 lat temu

Lepiej niech dziady wesprą najpierw swoich pracowników zamiast płacić im tą jałmużnę!

Novak
2 lat temu

Dobra inicjatywa, może czas najwyższy na jeden Klub np. piłkarski lub koszykarski w 1 lidze, grając na zmianę w raz Tarnobrzegu raz w Sandomierzu

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x