Brazylijski siatkarz Giba odwiedził nasz region. W ramach akcji „Graj o siebie, graj o zdrowie” spotkał się z uczniami z Koprzywnicy (fotoreportaż oraz video HD)

Legendarny brazylijski siatkarz Giba spotkał się z uczniami Zespołu Placówek Oświatowych w Koprzywnicy oraz pacjentami szpitala specjalistycznego w Sandomierzu, w ramach programu „Graj o siebie, graj o zdrowie”. Gilberto Amauri de Godoy Filho jest ambasadorem tej akcji społecznej.

Program został stworzony, aby walczyć z chorobami cywilizacyjnymi m.in. otyłością. Akcja ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu, zamiast oglądania telewizji czy gry na komputerze.

Podczas spotkania z uczniami szkół w Koprzywnicy legendarny siatkarz mówił o wpływie stylu życia na zdrowie, poprowadził mini konkurs na temat zdrowego stylu życia. Dzieci i młodzież miały również okazję poćwiczyć podstawy siatkówki pod okiem mistrza.

Giba może być przykładem prezentowanych przez siebie zasad w dzieciństwie stoczył walkę z nowotworem i to dzięki determinacji, przestrzeganiu reguł zdrowego życia, aktywności ruchowej i pogodzie ducha, udało mu się osiągnąć sukces.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content