Tarnobrzeska .Nowoczesna odcina się od decyzji Łukasza Dybusa. „Jego działania są dla nas niezrozumiałe”

– Tarnobrzeska Nowoczesna zdecydowanie odcina się od działań Pana Łukasza Dybusa i oświadcza, że podtrzymuje pełne poparcie dla kandydatury Pana Dariusza Bożka na stanowisko prezydenta Tarnobrzega – czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji przez przewodniczącego .Nowoczesnej w Tarnobrzegu, Łukasza Mędrykowskiego. Oświadczenie to związane jest decyzją Łukasza Dybusa, o poparciu komitetu wyborczego Elżbiety Miernik – Krukurki.

Oświadczenie tarnobrzeskiej .N:

„Postawa Pana Łukasza Dybusa jest dużym zaskoczeniem dla całego klubu tarnobrzeskiej Nowoczesnej. Jego działania są dla nas niezrozumiałe przede wszystkim ze względu na fakt, że sam Pan Łukasz Dybus w kwietniu br., wycofał swój start w wyborach na urząd Prezydenta Miasta, jednocześnie przyłączając się do inicjatywy, którą tworzył Pan Dariusz Bożek. Co istotne, Pan Łukasz Dybus wiedział także o podpisaniu porozumienia w tej sprawie, na mocy którego 7 września jako przewodniczący tarnobrzeskiego koła Nowoczesnej, udzieliłem oficjalnego poparcia Panu Dariuszowi Bożkowi.

W dniu przekazania poparcia na rzecz Pana Dariusza Bożka tj. 7.09.2018 r., to właśnie Pan Łukasz Dybus miał stać za kandydatem, któremu poparcia udzielała Koalicja Obywatelska i sam też miał udzielić poparcia naszemu kandydatowi, dlatego Tarnobrzeska Nowoczesna zdecydowanie odcina się od działań Pana Łukasza Dybusa i oświadcza, że podtrzymuje pełne poparcie dla kandydatury Pana Dariusza Bożka na stanowisko prezydenta Tarnobrzega.

Z poważaniem
Łukasz Mędrykowski
Przewodniczący .Nowoczesna Tarnobrzeg”

Przypomnijmy, Łukasz Dybus miał być kandydatem .Nowoczesnej na urząd prezydenta Tarnobrzega, o czym poinformowała szefowa partii w maju ubiegłego roku.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WaltDisney
3 lat temu

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi w tym przypadku o miejsce na liście. Widocznie D.Bożek nie miał do zaoferowania tego czego Ł.Dybus oczekiwał. Nie ma co się rozczulać, life is brutal. Nikt po nikim płakać nie będzie. Lepiej grać czysto i uczciwie i przegrać tak by móc sobie spojrzeć w lustro niż wygrać w kiepskim stylu. Teraz dopiero widzimy jak grają kandydaci i do jakich sztuczek, zabiegów się uciekają.

ciekawe
3 lat temu

To teraz ciekawe ,na którym miejscu będzie u Kukurki.

Staszek
3 lat temu
Reply to  ciekawe

Na tym samym co by był u Pana Dariusza Bożka 🙂

Widać słowności od „polityków” nie można wymagać. Panowie się umówili na wspólną pracę „Razem …” i co z tego wynikło ?

PKW
3 lat temu

Na 2

Weronika
3 lat temu

Na pewno nie zagłosuje na listę gdzie będzie Pan Dybus, bo skoro jest tak nie stały w uczuciach to czort wie co wymyśli potem.

tadek
3 lat temu
Reply to  Weronika

Otóż to, ŁD szuka w lokalnym „grajdołku politycznym” jakiegoś dowartościowania czy co ?… Z PO skok do N, jak N tonie ( z tonącego statku …)następny skok,dawna szefowa Lubnauer zalewa się łzami ;). Dziwne bo przecież kasy mu nie brak, prace ma spoko, czyżby chodziło jak to w przysłowiu kasa władza i kobiety 😀

Markiz
3 lat temu

Nowośmieszna była, jest i będzie partią czysto kabaretową, a to co teraz prezentują jest niejako „wisienką na torcie”.

Przewodniczący .n Tarnobrzeg wychodzi i dumnie prawi, my jako nowoczesna popieramy pana Dariusza.
Mija trochę czasu i drugi z Łukaszów, ten który miasto miał zwojować swoim zachowaniem pokazuje „a figa z makiem”, żaden tam Dariusz.

Gratuluję panu Bożkowi koalicjanta, naprawdę jest moc.
Ludzie nie mówcie, że wreszcie ktoś kto łączy, bo tu każdy będzie grał „pod siebie”.
Taka wieża Babel nie ma prawa się utrzymać.
Rozleci się to jak domek z kart przy pierwszym mocniejszym podmuchu.

Mam tylko nadzieję, że nie nastąpi to z panem Dariuszem za sterami, gdyż nasze miasto po prostu tego nie udźwignie.

Zorba
3 lat temu

Ale nie przeprosili za wprowadzenie w błąd dotyczące poparcia przez ŁD Pana Bożka.

mieszkanka
3 lat temu

cytat z prasy -Nowoczesna ( czyli partia nie Dybus) popiera Bożka wycofując Dybusa z prezydentury i tyle-proste i konkretne.To nie Dybus popierał Bożka. Startuje na radnego nie prezydenta i uzasadnił dlaczego jest w komitecie Pani Elżbiety. Proste działanie, wola człowieka a zrobiony przez opozycje raban. Połowa PISu kandyduje na prezydenta każdy z innej listy i rozumiem ze to poprawne politycznie jest a startowanie z listy z ludźmi z którymi chce się współpracować to juz be….ej ludziska ludziska

tramp
3 lat temu

Polityk z tego pana jak głowa z kolana !

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content