Kolejne oświadczenie w sprawie poparcia kandydatury Dariusza Bożka przez PSL

Po oświadczeniu Zarządu Miejskiego Polskiego Stronnictwa Ludowego, w treści którego prezes Józef Kornatowski poinformował, iż miejskie struktury partii nie popierają kandydatury Dariusza Bożka na urząd prezydenta Tarnobrzega, otrzymaliśmy kolejne, tym razem z Zarządu Powiatowego PSL w Tarnobrzegu. O poparciu D. Bożka  informuje prezes Zarządu Powiatowego PSL, Leszek Surdy.

W związku z informacjami dotyczącymi zamieszania w sprawie poparcia Kandydata na Prezydenta miasta Tarnobrzeg Pana Dariusza Bożek przez PSL oświadczam, że udzieliłem i podtrzymuję oficjalne poparcie Zarządu Powiatowego PSL w Tarnobrzegu. Jednocześnie szanuję decyzje podjęte przez moich kolegów z Zarządu Miejskiego PSL w Tarnobrzegu.

Z poważaniem – Leszek Surdy

Prezes Zarządu Powiatowego w Tarnobrzegu oraz Vice Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
3 lat temu

Czyli Pan Bożek ma poparcie radnego wojewódzkiego, kiedyś należącego (a czy nadal?) do SLD, który został radnym z listy PS oraz Wójta Gminy Gorzyce. Imponujące to poparcie.

k2
3 lat temu

ale burdel , nie chce ich i ich marionetki

Władek
3 lat temu

Czyli poparcie PSL-u dla kandydatury jest, wiec po co robic takie zamieszanie.

Brawo Panie Bożek jedyny który potrafi jednoczyć a nie dzielic !

BRAWO

Ryszard
3 lat temu
Reply to  Władek

Trzeba zgody.
Bo w zgodzie, jak już sobie wszyscy włożymy ryje do koryta, to się więcej nażremy.

chłop małorolny
3 lat temu

Surdy z Gorzyce popiera 🙂 struktury miejskie nie popierają 🙂 zaufania pracownicy Surdego startują z listy Krukurki 🙂 Włodek nie będący w PSL popiera 🙂 To jest tak wszystko popieprzone, ktoś to jeszcze ogarnia.

Mariusz
3 lat temu

To żałosne, że gość z pobliskiej wioski wtrąca się w nieswoje sprawy. Z drugiej strony sam bezsprzecznie osłabia swoich, pisząc z tego co słyszałem kłamstwa. Najprościej będzie jak pokaże dokumenty czy protokoły z głosowania na poparciem i temat zamknie. Ale słabe to wszystko

Halina
3 lat temu

O poparciu PSL nie ma mowy z jednej i najprostszej przyczyny. Takie poparcie powinno zostać udzielone w formie uchwały zarządu powiatu. Na ostatnich zebraniach w powiecie nikt nie poruszał kwestii jakiegokolwiek poparcia dla kogokolwiek, tak że myślę że Pan Surdy jako człowiek honoru kiedy go dziennikarze o to zapytają z pewnością potwierdzi moje słowa. Poparcie udzielone przez Pana Surdego można traktować wyłącznie jako poparcie udzielone przez Pana Surdego. Tylko czy znajdzie się taki dziennikarz?

Zabawni są :D
3 lat temu

Tak 😀 Leszek Surdy wybierze nam Prezydenta w Tarnobrzegu 😀 😀

Oko
3 lat temu

Oj pewnie nie tylko dziennikarz…

Gość
3 lat temu

O boli was ,że ma tak szerokie poparcie,którym nie może się pochwalić żaden z kandydatów.Można było rozmawiać z innymi.Teraz robicie to co przychodzi wam najłatwiej.Oczerniacie i opluwacie czyli standard bez żadnych konstruktywnych opinii

kawka
3 lat temu
Reply to  Gość

Daj spokój z „takimi” poparciami liczą się chyba głosy oddane do urny a nie jakieś nie zakręcone,medialne poparcia. A tych głosujących na niego nie widać.Chyba że ten Surdy.

Zorba
3 lat temu

Surdy nie może poprzeć Bożka głosem by nie mieszka w Tarnobrzegu. Stępień chyba może z tego co wiem.

olek
3 lat temu

To żałosne, że gość z pobliskiej wioski wtrąca się w nieswoje sprawy.

mam
3 lat temu

Ale o co chodzi? Surdy dał poparcie dla Bożka, ale jednocześnie szanuje to, że Gospodarczyk popiera Krukurkę. Pytanie jaką siłę ma PSL w Tbg, a jaką w powiece… Jednak to mieszkańcy TBG oddadzą głosy. Ilu mieszkańców powiatu ziemskiego jest zameldowanych w TBG i będzie odda swój głos w TBG i czy to poparcie będzie miało na to, na kogo oddadzą swój głos? To inna sprawa. Dlaczego o Surdym się dużo mówi przy okazji wyborów w TBG?

Markiz
3 lat temu

Jeszcze z tydzień i okaże się, że teoretycznie każdy popiera, ale w praktyce to „każdy sobie rzepkę skrobie”.

Jest moc i siła w tym „ZJEDNOCZENIU” :D.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content