Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta z list KWW Nowy Tarnobrzeg Witolda Zycha

Mariola Litkowiec, Witold Zych, Daniel Chabzda oraz Czesław Zioło – to „jedynki” na listach do Rady Miasta Tarnobrzega z list KWW Nowy Tarnobrzeg. Liderem tego komitetu jest radny Witold Zych.

Okręg 1:

1. LITKOWIEC Mariola
2. MAZURKIEWICZ Marcin Eugeniusz
3. KOLASA Lidia Anna
4. WÓJCIK Krzysztof Tadeusz
5. BELKA Waldemar Bolesław

Okręg 2:

1. ZYCH Witold Andrzej
2. FIERCZYŃSKA-SIEDLECKA Zenona Ada
3. MIRACKA Krystyna Anna
4. MACH Małgorzata Helena
5. SIEDLECKI Tomasz

Okręg 3:

1. CHABZDA Daniel Bogdan
2. WIĄCEK Krystyna Helena
3. KMUK Paweł Robert
4. GIELAREK-MALECKA Małgorzata
5. SMYKLA Lidia Stanisława
6. WISZNIOWSKI Kazimierz Leopold

Okręg 4:

1. ZIOŁO Czesław
2. NAZARUK Małgorzata Izabela
3. TRĘBIŃSKA-HUDELA Dorota Barbara
4. DYL Jolanta Barbara
5. WÓJCIK Adam Władysław

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Klara
3 lat temu

Widać że ludzie bliscy Panu Witkowi a nie wędrowicy z jednego ugrupowania do drugiego, twarze nowe ale trzeba wierzyć że są to ludzie którym Pan Zych ufa i którzy są gotowi do działania, pełni optymizmu, którzy chcą coś zrobić dla miasta, trzymam kciuki i powodzenia

...
3 lat temu
Reply to  Klara

Jak Pani to zauważyła? Ja osobiście tego nie widzę, a chciałbym

Bonucci
3 lat temu

Nie chce głosować na partie a niestety na innych listach samopartyjniactwo i kliki, tutaj ludzie z niczym nie związani, zupełnie nowi, mają mój głos, popieram nowość, dość stagnacji i ludzie weźcie Tarnobrzeg w końcu w swoje ręce, pokażcie że tu też coś można zrobic

Kamil
3 lat temu

Znam Tomka Siedleckiego osobiście i uważam, że świetnie nadawał by się to nowej funkcji. Nie znam lepszej osoby która mogła by więcej zdziałać na tej posadzie. Życzę powodzenia 😉

Marcin
3 lat temu

Trzymam kciuki! To lokalni patrioci i bardzo kompetentni ludzie. Zawsze dotrzymuja słowa!

Filip "PQ"
3 lat temu

Tomasz Siedlecki… Nie mógł trafić się lepszy kandydat na to stanowisko, znam go osobiście i naprawdę można liczyć na takiego człowieka jakim jest Tomasz. Pozdrawiam

Wyborca
3 lat temu
Reply to  Filip "PQ"

Czym ten wybitny, wg Ciebie człowiek się tak wyróżnia? Czym się zajmuje? Co osiągnął? Pytam serio

Gość
3 lat temu

Ale autoreklanę na stronie robią .

super
3 lat temu

najważniejsze ,ze im się chce .Trzymam kciuki. A Ci z pisu niech dalej uważają ,ze są najlepsi.

Paleczka
3 lat temu

Troche szkoda ze nie połaczyli sił z Kapusciakową. Bardzo słabi kandydaci nic z tego nie będzie…

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  Paleczka

To niestety pytanie do Pana Prezydenta de iure – Grzegorza Kiełba. Natomiast nie uważam, że to jest jakiś minus. Liczę, że mieszkańcy będą głosować na konkretnych ludzi, z różnych komitetów.

Zorba
3 lat temu

Jakie połączenie sił jak obydwoje muszą być prezydentami.

Owen
3 lat temu

Jaką autoreklamę? Nie rozumiem. Czy jak ktoś popiera pana Zycha to jest autoreklama? Ja popieram i panem Zychem nie jestem.

trupek
3 lat temu

mizeria i głód.

tylko Zych
3 lat temu

niech pan się nie poddaje.Pokona pan Kalinkę .Wytwałości

tramp
3 lat temu

Kiedy czytam niektóre krytyczne komentarze, nie mogę się nadziwić. Przez całą kadencję większość komentujących narzeka i krytykuje, głównie dlatego, że do tej pory w RM zasiadali radni wielu kadencji. Niezbyt aktywni, nie mający za wiele ciekawego, albo i nic do zaproponowania. Rzeczywiście, niektórzy za długo byli radnymi. I gdy teraz Pan dr. W.Zych, kandydat na prezydenta, przedstawia listę swoich kandydatów, którzy nie byli dotąd radnymi, znowu jest lament i ujadanie. To kogo byście chcieli ? A może właśnie ci nowi kandydaci okażą się kompetentni i zaangażowani w sprawy miasta?

kolo
3 lat temu

Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

Antek
3 lat temu
Reply to  kolo

Zych,podobnie jak Kapusciak to PIS,tylko odsunieci przez klan Kaalinkow.W razie wygranej nie bedzie problemow.

Witold Zych
3 lat temu

Tarnobrzeżanki i tarnobrzeżanie! Wczoraj Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała listy kandydatów na radnych KWW Nowy Tarnobrzeg. Rozpoczynamy kolejny etap walki wyborczej. Chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim mieszkańcom, dzięki którym mamy możliwość wystartowania w wyborach. Ponad 1000 podpisów, jakie zebraliśmy świadczą o tym, że droga, jaką zmierzamy ku zmianom w Tarnobrzegu jest słuszna. Bardzo dziękuję w swoim imieniu i wszystkich kandydatów na radnych z KWW Nowy Tarnobrzeg za Wasze wsparcie. Czujemy wdzięczność, ale jednocześnie obiecujemy ciężko pracować na sukces wyborczy, dzięki któremu będziemy mieli możliwość realizacji naszego programu. Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom na radnych z Nowego Tarnobrzega za odwagę i decyzję o podjęciu trudu budowy lepszego Tarnobrzega. Proszę kandydatów z naszego komitetu o ciężka pracę w kampanii wyborczej i dotarcie z naszym programem do jak najszerszej liczby mieszkańców. Bądźcie optymistami. Nie zniechęcajcie się pomimo trudności, jakie Was spotkają w najbliższym miesiącu. Pamiętajcie, że KWW Nowy Tarnobrzeg jest grupą ludzi zjednoczonych tak szlachetnym uczuciem, jak miłość do miasta. Jesteśmy pospolitym ruszeniem, osobami, które zawiązały Konfederację Nowego Tarnobrzega w celu obrony honoru naszego miasta, które potrzebuje zmian w wielu dziedzinach życia. „Nowy Tarnobrzeg” jest właśnie próbą odnowy życia społeczno-gospodarczego miasta oraz zapowiedzią budowy miasta zarządzanego w sposób uczciwy, rzetelny, profesjonalny oraz sprawiedliwy w stosunku… Czytaj więcej »

krokiet
3 lat temu

Kalinka na prezydenta! inne mozliwości dla miasta nie widzę

krokiet
3 lat temu

tylko Kalinka na prezydenta! w innym wypadku w mieście nic się nie zmieni!

k2
3 lat temu

Najwazniejsze ze ludzie PISu maja na kogo głosować : na Witolda Zycha !!! Nigdy na kalinke ani starego ani młodego ani na Motyke ani starego ani młodego … jestescie niebezpiecznymi szowinistami !!!

k2
3 lat temu

ja plus około 20 osob ktore do tego przekonam zagłosujemy na kandydata prawicowego ALE NIGDY NA KALINKE ANI NA PREZYDENTA ANI NA POSŁA ANI NA OPERATORA KIBLA MIEJSKIEGO … ))

do pana Witolda Zycha
3 lat temu

Jeżeli przed wyborami będzie sesja to niech Pan zapyta Kalinke jak w Warszawie załatwia sprawy sprzedaży udziałów Wodociągów, o co wynika z jego działań dla miasta.Tylko fakty i prawdę.Strach się bać.

kura
3 lat temu

Twoje prostackie i nieprawdziwe sensacje wyjaśniaj sam – nie bój się swojej niewiedzy. Nie wykorzystuj wrednie do tego Pana Witolda Zych

mała
3 lat temu

Powodzenia życzę Wam wszystkim Kochani

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content