29.09 (sobota) Tarnobrzeg: Recital „One Man Show” Tomka Grdenia

Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu zapraszają na recital „One Man Show” w wykonaniu Tomka Grdenia. Koncert odbędzie się w sobotę 29 września 2018 r. ok. godz. 16.30, sala widowiskowa TDK.

Tomek Grdeń będzie gościem koncertu finałowego 23. Konkursu Piosenki „Wygraj sukces” pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Usłyszymy standardy rock’n’rollowe, przeboje muzyki rozrywkowej oraz piosenki artysty. Tomek Grdeń to niezwykle utalentowany, obdarzony olbrzymim poczuciem humoru artysta. Podczas występów łączy zapomniany już prawie klimat swingu z kabaretowym podejściem do piosenek, publiczności i samego siebie. Występuje sam, rzadko jednak sam śpiewa, publiczność bowiem, wciągnięta do wspólnej zabawy z piosenką, podśpiewuje, pogwizduje stając się chórem-orkiestrą.

Tomek Grdeń jest laureatem pierwszej nagrody w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. 2004.W latach 2003 – 2005 występował z Zenonem Laskowikiem, biorąc udziałw dwóch programach: „Niespodziewane powroty, czyli twórzmy klimacik” i „O.B.O.R.A. za 3 grosze plus VAT”. Współpracował wielokrotnie z orkiestrą Zbigniewa Górnego. Wziął udział w programie TVN „Mam talent”.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content