LIVE: Konwencja wyborcza kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Elżbiety Miernik – Krukurki i komitetu Wspólny Tarnobrzeg (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konwencji wyborczej kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Elżbiety Miernik – Krukurki. Podczas konwencji zaprezentowani zostaną kandydaci do Rady Miasta Tarnobrzeg z ramienia KWW Wspólny Tarnobrzeg.

Konwencja odbędzie się w piątek 5 października w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu. Początek godz.17.30

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nie zapomnieć
3 lat temu

Prosze wziąść do prowadzenia konwencji Rysia. Biedny opowiedział sie za dobrą zmianą .

bonzo
3 lat temu

weż Rysia , on to umie a na pewno jest nieutralny i kazdemy zaspiewa

urzędniczka
3 lat temu

A będzie nasz ukochany naczelnik Marcin R gwiazda ekipy Mastalerza ?

Zen
3 lat temu
Reply to  urzędniczka

Marcin przyjedzie na jeszcze świeżych gumach 😉 Może założy obuwie robocze…

zuzia
3 lat temu

Brawo bez Dziubinskiego

Olo
3 lat temu

Czyli będą same orły !!! Wacek, Tadek, Adaś, Leszek, Sławcio i reszta :-))) Dlaczego w ŚDK czyżbyście się spodziewali marnej frekwencji ??? Kontrkandydaci konwencję poprowadzili w TDK, a wy, marnie to widzę …

antyhemor
3 lat temu

Szczególnie ostatnia konwencja była pod względem frekwencyjnym tak udana, że mogła by się z powodzeniem odbyć w jednej z salek parafialnych u proboszcza na Serbinowie.

Obserwator
3 lat temu

Oczywiscie konwencja pis to jedna wielka manipulacja.Przekaz byl taki aby nie pokazać sali na ktorej sami kandydaci do rady i dziennikarze.Jak uslyszałem w Leliwie że byli mieszkancy to o mało nie umarłem ze śmiechu

Pare osób a show jak u Palikota I te obrazki rodzinne.takie to infantylne
i pruderyjne.Ale najgorsze to bylo to ze marszalek odkrył ze partia wychowała świetnego kandydata.I teraz musi sie biedny odwdzieczyć .Żalosne.

Zosia
3 lat temu

Nie podoba mi się, gdy prowadzi się kampanię, deprecjonujac swoich kontrkandydatow. Brzydkie to…

Adam
3 lat temu

Obserwatorzy są głupi manipulanci,ale są i mądrzy i obiektywni.Ty należysz do tych pierwszych.

olek2
3 lat temu

Bez pierd…. najlepsza z dotychczasowych konwencji, najmocniejsze listu – nieidealny, ale najlepszy kandydat.

Prezydent Elżbieta Miernik – Krukurka

Bz.
3 lat temu

Ja w Tarnobrzegu nie chcę mieć nic wspólnego z tą ekipą.

Zim
3 lat temu

Co tu się odjebalo…karateczny Tarnobrzeg..zero totalne zero merytoryki..banda nieudaczników chcących tylko 2tys zł na miecha i stających pod siebie i pod swoje działania nic dla mieszkańców wyprowadzam się kurwa

Teoś
3 lat temu

Samozaoranie, level master! Wysłałem do Szkła Kontaktowego 🙂

Kasia
3 lat temu

Babe zesłał Bóg, modlcie się do kandydatki Elżbiety Krukurki takie podsumowanie konwencji. Ktoś pisał, że PO stoi za innym kandydatem, a tu sami radni z PO wieloletnich kadencji, obiecują, obiecują jak obiecywali, a efekty widzimy i z pewnością takie same zobaczymy. Straszą Plutą, a tu taki wachlarz osobistości. Miasto upada, a tu hymny chwalebne. Litości proszę. Mieszkańcy głosujmy na ludzi nowych, przecież tak to nic się nie zmieni.

Babka
3 lat temu

Mocna ekipa pod Mocnym Aniołem

Babka
3 lat temu

A to nie były aby jasełka bożonarodzeniowe? Bo z konwencją nie miało to nic wspólnego.

ona z tbg
3 lat temu

Konwencja bardzo przyzwoita. Kandydaci na radnych to najmocniejsza ekipa w Tarnobrzegu.
A przemówienie p. EMK trafiające do serca.

Janek
3 lat temu
Reply to  ona z tbg

Szkoda, że ta mocna ekipa nie chciała się ujawnić. A moc wynika tylko z zasiedzenia na stołkach przewodniczących osiedli, zegarmistrza i karateków. Słabe to było! Ludzie idźcie na wybory. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu. Głosujcie na nowe a nie na zgrane karty. GK niby Bożenkę wspiera a u promotora EMK pracuje. To sciema i gra na wyeliminowanie Kamila.

Ja
3 lat temu

Masakra,połowy kandydatów na radnych brak, Bomber z Mokrzyszowa przewodzi od 1998r. Zegarmistrz wspiera miasto od 37 lat Pani Ania musiała wyjść bo ma próbę chóru Ludzie ogarnijcie się co to miało być? Konwencja? Panie TG coś się pogubiliście. Jestem ciekaw jak inni oceniają tą „konwencję”.

Maranatha
3 lat temu

Konwencja była. Krótka i konkretna. Prawdziwa. Szczera. Nie ustawiania. Bez patosu. Nie reżyserowana pod publiczkę. Była taka jaka była. Taka miała być. Wszystko zostało zrealizowane i powiedziane. Nie było sztuczności, fałszu i niepotrzebnego nikomu kabaretu. To mieliście na innych konwencjach. Jeśli do kogoś przemawiają inne wartości niech głosuje na innych kandydatów. Kto chce prawdziwych zmian i parcia do przodu wie co robić. Kto chce kontynuacji bylejakości jakości życia w mieście zagłosuje na KK, DB czy BK.

Karol
3 lat temu

Konwencja mądra ,rzeczowa i bez krytykowania kogokolwiek.Jeżeli w tych wyborach nie postawimy na nowych kandydatów ,to będzie tylko gorzej .Krytykować można wszystko i wszystkich ale to do niczego dobrego nie doprowadzi.Jeżeli postawimy na tych co byli to będzie jak było,po co więc te całe wybory?Pomyśleć trzeba gdzie ten krzyżyk postawić ,nic innego przecież nie mamy.Miłego dnia.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content