Konwencja wyborcza kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Elżbiety Miernik – Krukurki i komitetu Wspólny Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

Wczoraj, w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu odbyła się konwencja wyborcza KKK Wspólny Tarnobrzeg. W trakcie konwencji kandydatka na urząd prezydenta Tarnobrzega Elżbieta Miernik – Krukurka zaprezentowała swój program wyborczy, przedstawiła również osoby kandydujące do Rady Miasta z ramienia KWW Wspólny Tarnobrzeg.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
brawo
3 lat temu

Brawo Nie trzeba nam politrukow którzy przygotowywani są przez doktrynerow .Pani będzie blisko spraw miadta a jak projekt o dofinansowanie bedzie dobry to i kasa będzie. Jeszcze nie wiadomo ktora partia wygra za rok wybory parlamentarne.

ela
3 lat temu

No i ludzi więcej niż na konwencji pisu Im wiecej kandydatów tym mniejsze szanse na wejscia Kalinki do II tury.Nam nie trzeba w miescie wielkiej polityki.

Babka
3 lat temu

Chłopaki z pod bazanta, beneficjenci wszelakiej pomocy. Zesłał wam babe bóg, będzie dobrze robić wam!

Oko
3 lat temu

A te tłumy na jasełkach, na długo zapadną w pamięci Tarnobrzezan

Wyzwólmy Nasze Miasto
3 lat temu

Tarnobrzeżanie znów musimy wyzwolić nasze miasto jak 4 lata temu, ale nie oddajmy go ponownie w ręce Platformy. Zapomnieliście jak było 8 lat temu ? Widzieliście do czego jest zdolna za „panowania” Mastalerza. Ocknijcie się. Popatrzcie kto stoi za Bożkiem i kto przy Miernik-Krukurce.

Lolo
3 lat temu

Też na to zwróciłem uwagę. Śmiesznie wyszło. Ciekawe czy zapomniala ze stresu, czy poprostu kartki z domu hihi

Słuchacz
3 lat temu

Ela próbowała udawać kogoś innego niż jest, wyszło to słabo. Mistrzostwem jest to, że na konwencji nie przedstawiła programu. Podczas przemowy powiedziała, że zaraz przedstawi, później była prezentacja kandydatów i Pintal po piosence zakończył konwencję.

Lolo
3 lat temu
Reply to  Słuchacz

Powyższy komentarz mial byc tu ale telefon zawiódł ;(

Wyborca
3 lat temu

Czy komitet Krukurki ma jakiś program.

Maranatha
3 lat temu

Ma. Nie ma nic a nic do ukrycia. Niedługo pochwali się nim w taki sposób w jaki inni tego nie robili jeszcze dotychczas. Każdy, nie tylko tak jak dotychczas w internecie będzie mógł się z nim zapoznać.

Wojciech
3 lat temu

Konwencja tak słaba że sama kandydatka na prezydenta unika wrzucenia jej na swoją stronę i Facebooka.

Weronika
3 lat temu

Na ten moment konwencja Bożka była najlepsza. Kalinka słabo ale przynajmniej był program 😉 wiec nie wiem czy on czy Krukurka lepiej. Czekam na kolejnych 😉

Radawiec
3 lat temu

Brak programu wyborczego na konwencji. Dla mnie kompromitacja!

ot taki
3 lat temu

hmmmm… konwencja średnia…ale jak to już pisało tuzin ludzi tutaj… PIS nigdy w Tarnobrzegu nie rządził i oby nie wygrał!!!!!!!!!!!

ona z tbg
3 lat temu

A mnie się wydaje, ze komitet Krukurki robi wszystko w sposób bardzo przemyślany.Konwencja jak sama nazwa wskazuje była konwencją wyborczą, a więc przedstawieniem kandydatów na radnych. Teraz czas na konwencję programową.

Wyborca
3 lat temu
Reply to  ona z tbg

Raczej rządzi nimi przypadek. Wyraźnie w przemówieniu Krukurka mówi, że za chwilę przedstawi program i zapomniała. Pintal zaś odjechał i konwencję zakończył.

golos
3 lat temu

Konwencja stonowana, ale z klasą. Mnie sie bardzo podobało wystąpienie p. Elżbiety. Nikt w tym mieście nie ma styczności z tak trudnymi sprawami z jakimi ona ma. I ona sobie z tym świetnie radzi na codzień. Daje to duże prawdopodobieństwo, że będzie sobie świetnie radzić z trudnymi sprawami miasta.

Zen
3 lat temu

Więc niech pilnuje swojego stołka a nie szuka miodu w d…
Ta kobieta nie nadaje się na prezydenta.

miś
3 lat temu
Reply to  Zen

Maciuś daj spokój tym paskudnym wpisom.

Ktos
3 lat temu

PiS to nieroby i emeryci którzy chcą wszystko za darmo i póki jest dobrze to będą dostawać…na kredyt się najlepiej żyje. Ludzie myślcie nawet wasz premier na taśmach powiedział że nie może być za darmo posłuchajcie proszę sobie …..bo taka jest prawda. Za darmo nie ma nic. Dzieci będą oddawały wasze. Nie można żyć na kredyt. Do roboty. Myślcie proszę. Nie dopuśćmy PiSu w naszym miescie. Kandydat się nie nadaje ani w wypowiedziach ani prezencji taki klasyczny cwok. To miasto jest inteligentne. I wierzę że wybierze zgodnie z sumieniem i kierować się będzie rozumem.

Rodowity tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  Ktos

Czy miasto może być inteligentne? A może stwierdzisz,że okręt jest inteligentny? A może ty uważasz siebie za wyjątkowo inteligentnego? Po twoim wpisie oceniam cię za wyjątkowego tumana.

Wyborca
3 lat temu

Oczywiście ,ze nasze miasto nie zasłużyło na to aby pis manipulował mieszkańcami. Dobra zmiana nadejdzie ale to nie będzie pis,. Urzędnicy zatrudnieni przez Kalinkę mogą się pakować a z nimi całe rady nadzorcze. A te zastawy na udziałach wodociągów to nie zostały przez Kalinke wyjaśnione. Może zdąży przed wyborami.

Karol
3 lat temu

Druga tura to Krukurka i Bożek a kto wygra …zobaczymy.Do Rady koniecznie nowi którym coś się chce zmienić a nie Ci co wiele razy się nie sprawdzili .Miłego dnia.

Staszek
3 lat temu

Nam na urząd trzeba prezydenta a nie księżniczki..

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content