UWAGA KIEROWCY. Od środy zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ul. Wisłostrada i Sikorskiego

Informujemy kierowców, że od środy 10 października br. nastąpi zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, według wariantu II. Otwarty zostanie pas drogi od strony centrum miasta, umożliwiający skręt w prawo dla wyjeżdżających ulicą Mickiewicza w kierunku Nagnajowa. Natomiast zamknięty zostanie pas od strony Miechocina, po którym poruszały się pojazdy w wariancie I.

  • Dla pojazdów poruszających się od strony Miechocina zaleca się objazd w kierunku Sandomierza ul. Długosza, Orła i Czerwonego Krzyża. W kierunku Mielca zaleca się objazd ul. Graniczną.
  • Dla pojazdów poruszających się ul. Mickiewicza od strony centrum miasta możliwy jest skręt tylko w ul. Wisłostrada – w prawo.
  • Poruszając się ul. Sikorskiego od Sandomierza możliwy jest przejazd na wprost w kierunku Mielca z uwzględnieniem ruchu wahadłowego. Jadąc ul. Sikorskiego od Sandomierza w kierunku Miechocina zaleca się objazd ul. Czerwonego Krzyża, Orła i Długosza w kierunku ul. Mickiewicza.
  • Poruszając się ul. Wisłostrada od Mielca możliwa jest tylko jazda na wprost w kierunku Sandomierza, z uwzględnieniem ruchu wahadłowego.
  • Z ul. Rusinowskiego nie ma możliwości wjazdu w ul. Sikorskiego.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
o co chodzi
4 lat temu

Dlaczego ten komunikat nie jest podpisany. czy chodzi o to aby nie było autora i aby nie było do kogo skierować słowa krytyki. Tzw chowanie głowy w piasek .

Ewa
4 lat temu

A jaka to jest zmiana w stosunku do tego co dotychczas bylo? ????

Marek
4 lat temu
Reply to  Ewa

ty tak na serio???

technolog
4 lat temu
Reply to  Ewa

Ewciu, pooglądaj obrazki czyli mapka sprzed miesiąca i obecna i znajdź różnice, będziesz miała satysfakcję, że sama to zauważyłaś

Alicja
4 lat temu
Reply to  Ewa

Moze blondynka

rumcajs
4 lat temu

Rozmawiaja dwie blondynki. Jedna pyta drugiej: -Ej,gdzie tu jest druga strona ulicy? – No tam – To niemozliwe,jak tam bylam to powiedzieli mi ze tu 😀

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content