UWAGA KIEROWCY. Kolejna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza

Po porannych testach na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, od dzisiaj tj. od piątku 12 października wprowadzona została możliwość skrętu w lewo z ul. Wisłostrada w ul. Mickiewicza w kierunku centrum miasta, dla pojazdów do 8 ton.

Wcześniej, bo od środy 10 października nastąpiła zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, według wariantu II. Otwarty został pas drogi od strony centrum miasta, umożliwiający skręt w prawo dla wyjeżdżających ulicą Mickiewicza w kierunku Nagnajowa. Natomiast zamknięty został pas od strony Miechocina.

1. Zamknięty zostanie wjazd od strony ulicy Wisłostrada i ulicy Sikorskiego w ulicę Mickiewicza w kierunku osiedla Miechocin.

2. Na Osiedle Miechocin od strony Wisłostrady będzie możliwy wjazd tylko:

 • ul. Żeglarską – ul. Siarkową do ul. Mickiewicza
 • ul. Dworską do ul. Mickiewicza

3. Na Osiedle Miechocin od ul. Sikorskiego będzie możliwy wjazd:

 • ul. Św. Barbary-Gruntową- Stanisława Orła-Długosza do ul. Mickiewicza
 • ul. Sienkiewicza-Zamkowa- Ocicka- Orląt Lwowskich-Mickiewicza
 • ul. Sikorskiego-Wisłostrada-Dworska do ul. Mickiewicza

4. Wyjazd z Osiedla Miechocin:

 • z ul. Mickiewicza w ul. Graniczną, która na czas organizacji będzie ulicą jednokierunkową. Ruch pojazdów będzie się odbywał od ulicy Mickiewicza (osiedle Miechocin) w kierunku ulicy Wisłostrada
 • ul. Mickiewicza-Długosza-Stanisława Orła-Czerwonego Krzyża do ul. Sikorskiego
 • ul. Mickiewicza-Długosza-Stanisława Orła – Gruntowa- św. Barbary do ul. Sikorskiego

5. Wyjazd z centrum miasta:

 • otwarty zostanie wyjazd z parkingu przy centrum Handlowym Dworca PKS ( obok wejścia na cmentarz)
 • od strony centrum miasta przy ulicy Mickiewicza dla pojazdów udostępniony zostanie skręt w prawo w ulicę Wisłostrada
 • od strony ulicy Sikorskiego udostępniony zostanie wjazd w ulicę Mickiewicza w stronę centrum miasta Tarnobrzega
 • zostaną zlikwidowane tablice informacyjne o objeździe ulicą Szpitalną

Poruszając się ul. Wisłostrada od Mielca możliwa jest tylko jazda na wprost w kierunku Sandomierza lub skręt w lewo w ul. Mickiewicza do centrum miasta.

Z ul. Rusinowskiego nie ma możliwości wjazdu w ul. Sikorskiego.

Z uwagi na fakt, że remont odbywa się na jednym z głównych skrzyżowań w mieście, należy liczyć się z czasowymi utrudnieniami w godzinach szczytu. Prosimy to uwzględnić przy planowaniu podróży.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
3 lat temu

I co ten skręt w lewo ma pomóc? Przecież to jeszcze bardziej zakorkuje tych co chcą jechać na wprost, a ci co będą chcieli skręcić w Mickiewicza będą stać i muszą przepuścić tych od Sandomierza!! Po za tym wg mapy opis się nie zgadza bo wyjazd przy cmentarzu zamknięty, od wislostrady zakaz skrętu w lewo, i z Sikorskiego zakaz skrętu w prawo w Mickiewicza.
Widać, że nikt tam mądry nie myśli i nie ma pomysłu na usprawnienie przejazdu co chwila tylko kolejne zmiany i robienie z kierowców idiotów.
Ps niech policja stanie na orlenie i wlepia mandaty tym co skracają od mielca, i tym co z wisłostrady skracają w prawo w czerwonego krzyża.

lipa
3 lat temu
Reply to  Marek

Dałeś popis głupoty.Jak umiesz kopać doły,to ucz tych co chcą kopać doły .Ruch drogowy jest dla Ciebie nie osiągalną umiejętnością.

technolog
3 lat temu
Reply to  Marek

Marku… a wiesz, że tam jest ruch wahadłowy? nikt z naprzeciwka nie nadjedzie, pewnie nie rozumiesz tego, a mapka? tu jest nieaktualna bo taki tu redaktor ale na stronie urzędu i innych portalach już tak, ogarnij się „znafco”

Wyborca nie pisu
3 lat temu

Dość już tej niekompetencji buyy ze tylko Kalinka wszystko wie najlepiej.Fakt ze bez zastanowienia przyjął stanowisko i ta deklaracja ze bedzie nowa zmiana swiadczy o totalnym braku dystansu i odpowiedzialności.Jak widac nawet na ruchu drogowym sie zna najlepiej.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content