Mistrzowie obronili tytuł. Uroczyste podsumowanie drugiej edycji Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna Sandomierskich Byków po raz drugi z rzędu wywalczyła tytuł Mistrza Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Uroczyste podsumowanie drugiej edycji ligi odbyło się w miniony piątek w Sporta Pub w Tarnobrzegu.

Druga edycja NLP rozpoczęła się 13 września br., ostatnie mecze rozegrane zaś zostały 25 października br. Podobnie jak w pierwszej edycji, tak i tym razem spotkania odbywały się na boisku „Orlik” w tarnobrzeskim Mokrzyszowie.

W drugiej edycji zmieniły się zasady, najpierw zespoły rywalizowały w dwóch grupach, następnie, sześć najlepszych drużyn grało w „Lidze Mistrzów”, cztery pozostałe zaś zespoły, rozgrywały swoje spotkania w ramach „Ligi Europy”.

Ligę Mistrzów wygrały Sandomierskie Byki, przed Golden Grupa Centrum Reklamy i Rolnikiem TBG. Na czwartym miejscu uplasowali się Dżentelmeni z Czeczeni, na piątym Grajki z Jamajki, na szóstym zaś Kebab Team.

Z kolei „Ligę Europy” wygrała drużyna AB-TECH Koprzywnica, przed Budowlanką Team, Górnikiem Zespół Szkół i Młodymi Wilkami.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
GORYC
4 lat temu

Fajne rozgrywki, chłopaki robią to z pomysłem i zaangażowaniem,chociaż nie byłem tam ani razu to widzę na skrótach. Rewelacja chłopaki!

bekrek
4 lat temu

w jaki sposób można skontaktować się z organizatorami aby w przyszłości zgłosić nie do NLP? Czy ktoś wie?

Staszek
4 lat temu
Reply to  bekrek
pewnyswego
4 lat temu

odnaleźć profil ligi na fb ? 🙂
Sandomierscy znowu skopali nam tyłki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content