W miniony weekend na pływalni w Sanoku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego. Kolejny raz swój udział w zawodach mocno zaakcentowali pływacy z tarnobrzeskiego Delfina, którzy wywalczyli łącznie 14 medali.
W mistrzostwach uczestniczyło 208 zawodników z 20 klubów całego województwa podkarpackiego, w tym 10 osobowa grupa UKS Delfin Tarnobrzeg. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wywalczyli jeden złoty, pięć srebrnych i osiem brązowych medali.
Poniżej prezentujemy wyniki naszych zawodników:
Szymon Skulski ( kategoria 13 lat)
- 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym srebrny medal
- 2 miejsce na 100m stylem dowolnym srebrny medal
- 2 miejsce na 50 m stylem motylkowym srebrny medal
- 3 miejsce na 200 m stylem dowolnym brązowy medal
- 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal
Mateusz Szklarz (kategoria 14 lat)
- 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym srebrny medal
- 2 miejsce na 200 m stylem dowolnym srebrny medal
- 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym brązowy medal
- 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal
- 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal
- 4 miejsce na 200 m stylem zmiennym
Agata Gładysz ( kategoria 14 lat).
- 1 miejsce na 100 m stylem motylkowym złoty medal
- 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal
- 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal
- 6 miejsce na 50 m stylem dowolnym
Kamila Skwara ( kategoria 14 lat).
- 3 miejsce na 50m stylem dowolnym brązowy medal
- 4 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 5 miejsce na 100 m stylem zmiennym
- 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Maciej Guściora (kategoria 15 lat i starsi)
- 4 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- 4 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- 5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
- 9 miejsce na 100 m stylem zmiennym
- 13 miejsce na 50 m stylem dowolnym
Marta Meksuła ( kategoria 15 lat i starsi)
- 7 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- 8 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- 9 miejsce na 50 m stylem dowolnym
Szymon Brzozowski ( kategoria 12 lat)
- 5 miejsc na 50 m stylem motylkowym
- 8 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 9 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 11 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 16 miejsce na 100 m stylem zmiennym
Jakub Kalita ( kategoria 12 lat).
- 9 miejsce na 200 m stylem zmiennym
- 11 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 11 miejsce na 200 m stylem dowolnym
- 11 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 15 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 17 miejsce na 100 m stylem zmiennym
Piotr Szczepan ( kategoria 12 lat).
- 9 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 10 miejsce na 200 m stylem zmiennym
- 15 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 17 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 17 miejsce na 100 m stylem zmiennym
Marcelina Zięba (kategoria 13 lat).
- 5 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- 6 miejsce na 100m stylem grzbietowym
- 6 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
- 14 miejsce na 50 m stylem dowolnym
Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy pomyślności i czerpania przyjemności z pasji pływania! 🙂