Nowy sklep z firankami w Tarnobrzegu

Firanki to nieodzowny element wystroju naszego mieszkania, niezależnie od tego czy zdecydowaliśmy się na zamontowanie rolet, czy też nie. Są nie tylko pięknym detalem podkreślającym wystrój wnętrza, ale także uniemożliwiają innym zaglądanie w nasze okna, co jest szczególnie istotne, jeżeli mieszkamy na parterze lub w bliskiej okolicy naszego bloku znajdują się inne. Jak zatem wybrać najlepsze firanki do poszczególnych pomieszczeń w naszym domu? Na co warto zwracać uwagę podczas zakupu?

1. Dobieraj firanki zgodnie ze stylem wnętrza

2. Dla każdego co innego

Dobieraj firanki zgodnie ze stylem wnętrza

Być może jest to porada bardzo oczywista, a jednak często łapiemy się na tym, że wybieramy dodatki niezgodne z wystrojem reszty pokoju. Jeżeli zdecydowaliśmy się na styl skandynawski, zakup misternie zdobionych firanek i ciężkich zasłon nie będzie zbyt dobrym wyborem, choć z drugiej strony taki komplet sprawdzi się świetnie w przypadku wystroju prowansalskiego. Wbrew pozorom firanki i zasłony bardzo przykuwają uwagę, dlatego powinniśmy dobierać je w odpowiedni sposób, jeżeli zależy nam na utrzymaniu jednolitego stylu w całym pomieszczeniu. O tym, jakie mamy możliwości, przeczytamy pod adresem https://kasandra.com.pl/.

Dla każdego co innego

Funkcje pomieszczeń również mają znaczenie. Do sypialni możemy śmiało wybierać z cięższych, bardziej przytłumiających światło wzorów, podczas gdy firanki do kuchni lub firanki do salonu powinny pełnić odwrotną funkcję – dawać jak najwięcej światła pomimo zakrywania widoku wnętrza domu osobom z zewnątrz. W przypadku kuchni warto także zwrócić uwagę na ich długość – w wielu pomieszczeniach tego typu lepiej sprawdzą się firanki krótkie, kończące się tuż za linią parapetu. Oszczędzi nam to atrakcji w postaci przytrzaśnięcia firanki szafką czy zasłaniania grzejnika. W przypadku salonu czy sypialni długie firanki będą z kolei atutem, a także ładnym dopełnieniem wystroju.

Wybór firanek do domu ma ścisły związek z tym, w jaki sposób urządziliśmy mieszkanie i czy chcemy zachować spójność tego stylu, jak i z tym, do jakiego pomieszczenia ich potrzebujemy. Jeżeli sami nie jesteśmy pewni swoich wyborów a zależy nam na jak najlepszym efekcie końcowym, warto spytać o poradę dekoratora lub architekta wnętrz, który doradzi i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Możemy także poprosić o poradę w sklepie – obsługa na pewno pomoże nam w wyborze materiału czy wzoru. Sklep Kasandra z firanami znajduje się na ul. Kochanowskiego 10 w Tarnobrzegu, a jego pracownicy zrobią wszystko, abyśmy wyszli z salonu z jak najlepiej dobranym produktem.

materiał partnera
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content