22.02 (piątek) Koncert zespołów VIRGIN SNATCH oraz VANE, w Sandomierzu

Koncert zespołów VIRGIN SNATCH oraz VANE odbędzie się w piątek 22 lutego br., w Sandomierzu, w klubie Lapidarium pod Ratuszem.

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu).
Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20 w Sandomierzu, tel. 15 644 61 05 lub w dniu koncertu.

VIRGIN SNATCH wraca po 4 latach przerwy! Nowy, szósty album grupy nosi wymowny tytuł „Vote Is A Bullet” i ukazał się 16-tego listopada 2018 r.

Thrash/death metalowa maszyna nie zwalnia tempa, choć materiał zawarty na krążku nie jest jedynie zbiorem szybkich numerów. Jest wolniej, ciężej i jest inaczej.

Oczywiście zespół nie odżegnuje się od swojego stylu, na krążku nie zabrakło klasycznej ballady a pozostałe numery pełne są gitarowych smaczków. Dużo dzieje się także w warstwie tekstowej. Polityka i problemy społeczne to, jak zawsze, główne tematy tekstów wokalisty grupy, Zielonego, który nie przebiera w słowach, by wyśpiewać i wykrzyczeć to co go mierzi. Na „Vote Is A Bullet” nie zabrakło również akcentu polskojęzycznego w postaci numeru „G.A.W.R.O.N.Y”.

Szczegółowa tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

1. Intro
2. Face In the Dirt
3. Vote Is a Bullet
4. Swarm of Wild Bees
5. Ineffective Grand Gestures
6. Defending the Wisdom (Wisdom to Thrive)
7. G.A.W.R.O.N.Y.
8. Antipodes
9. We Are Undergroud

Vane – to zespół melodic deathmetalowy z Krakowa założony w 2016 roku, złożony z muzyków powiązanych między innymi z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Corruption, Saratan czy Thy Disease. Po dwóch latach wytężonej pracy 30-go listopada światło dzienne ujrzał debiutancki album „Black Vengeance”. Na koncertach z Virgin Snatch, Vane zaprezentuje materiał z „Czarnej Zemsty”, więc zapowiada się nie lada gratka dla fanów ostrzejszego łojenia…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content