Phone Xr – rekordowa sprzedaż modelu

Jesienią 2018 roku na rynku pojawił się nowy, niezwykły smartfon iPhone Xr. Bardzo szybko zyskał on uznanie. Zgodnie z wynikami statystyk prowadzonych przez analityków firmy Consumer Intelligence Research Partners (CIRP). Co ważne – ten model smartfona konkuruje z telefonami z Androidem i coraz więcej osób decyduje się na zakup na iPhone’a.

Statystyki wymierną oceną produktu

Okazuje się, że firma CIRP nie podaje konkretnych liczb, jednak z przeprowadzonych analiz wynika, że od listopada ubiegłego roku największą sprzedaż odnotowały modele modeli Xr, Xs i Xs Max. Ich udział w rynku wyniósł 35% całej sprzedaży sprzedaży iPhone’ów. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że w zeszłym roku 16 % osób, które kupiły iPhone’a, wcześniej korzystało ze smartfona z Androidem, a w poprzednich latach odsetek takich użytkowników był mniejszy. Pomimo tych optymistycznych danych należy zauważyć, że pierwsze prognozy nie zapowiadały się tak korzystnie. Początkowo zarówno eksperci, jak i zwolennicy najnowszych technologii sceptycznie odnosili się do najnowszych osiągnięć marki Apple. Szybko jednak zmienili zdanie doceniając precyzję projektantów oraz siłę innowacyjnych technologii.

Największe atuty modelu Xr

Model iPhone Xr występuje w czterech najbardziej popularnych kolorach – czarnym, białym, niebieskim i koralowym. Charakterystyczna szklana obudowa z elementami z aluminium dodatkowo podkreśla wyjątkowo nowoczesny i nienaganny wygląd iPhona. Przednia część obudowy została zaprojektowana i wykonana z najmocniejszego szkła, jakie kiedykolwiek wykorzystano w smartfonie. Urządzenie jest wyjątkowo odporne na wodę i pył dzięki wysokiej klasy wodoszczelnej obudowie. Umożliwia także ładowanie bezprzewodowe i współpracuje z ładowarkami Qi3. Warto podkreślić, że model Xr wyposażono w najszybszy procesor mobilny A12 Bionic zapewniający błyskawiczny dostęp do różnych funkcji urządzenia. Ponadto nawet sceptycy docenili świetną jakość baterii, która gwarantuje najdłuższe działanie iPhone’a bez doładowywania.

Wyświetlacz w technologii True Tone

Na uwagę zasługuje wyświetlacz Liquid Retina HD, który posiada przekątną 6,1 w technologii True Tone. W praktyce oznacza to, że intensywność kolorów zostaje automatycznie dostosowana do panujących warunków oświetleniowych. Przykładowo w zamkniętym pomieszczeniu, kolory będą cieplejsze, a po wyjściu na zewnątrz zmienią barwy na zimniejsze i niebieskie.

Optymalne odwzorowanie kolorów – naturalny efekt

To właśnie ten model iPhone’a posiada największy ekran LCD w całej historii rozwoju tych urządzeń mobilnych. Innowacyjne podświetlenie sięga aż do zaokrąglonych brzegów iPhone’a XR wypełniając go wspaniałymi, realistycznymi kolorami. Najlepsze odwzorowanie kolorów to kolejny argument przekonujący dotychczasowych użytkowników smartfonów z Androidem.

Bezcenne właściwości aparatu i dopracowany system

Model iPhone’a Xr gwarantuje zarówno ś wietną jakość zdjęć, jak i nagrania wideo w rewelacyjnej jakości. Użytkownicy mają zapewniony ostęp do chmury iCloud oraz pełen pakiet bezpłatnych, użytecznych aplikacji biurowych. Na stronie profesjonalnego serwisu urządzeń Apple https://www.maclife.pl/ znajdziecie pełen zakres usług oraz w razie potrzeby pełne wsparcie techniczne.

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x