Dni Biznesu z nowym Oplem Combo Cargo

Opel SAMKO w Stalowej Woli zaprasza na Dni Biznesu w dniach 11 – 28 luty, podczas których odbędzie się Premiera Nowego Opla Combo Cargo.

Stworzony z myślą o profesjonalistach nowy model Opla Combo Cargo zdobył prestiżowy tytuł „International Van of the Year 2019”, czyli Międzynarodowego Dostawczego Samochodu Roku 2019 – najbardziej pożądanej nagrody w segmencie lekkich pojazdów użytkowych.

Opel Combo Cargo to duża przyjemność z jazdy, innowacyjne systemy wspomagające kierowcę oraz niskie koszty eksploatacji. Możliwość odbycia jazdy próbnej z pewnością pozwoli Państwu przekonać się, że nowy dostawczy model Opla charakteryzuje się także dobrymi właściwościami jezdnymi, zapewniającymi dużą przyjemność z jazdy bez uszczerbku dla swych funkcji użytkowych.

Przygotowaliśmy również wyjątkową ofertę zakupu skierowaną dla przedsiębiorców, którzy mogą obecnie nabyć wybrane modele Opla Combo Cargo z rabatem sięgającym nawet do 24 000 zł.
Ponadto Opel Combo Cargo jest także dostępny w popularnym programie wynajmu długoterminowego Opel Drive Plan już za 799 zł netto miesięcznie.

Zapraszamy do salonu Opla SAMKO w Stalowej Woli w dniach od 11 do 28 lutego, gdzie w biznesowej atmosferze i przy dobrej kawie zapoznają się Państwo z szeroką gamą nadwozi i silników oraz nowatorskimi rozwiązaniami zastosowanymi w Oplu Combo Cargo.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy!

SAMKO – Autoryzowany Dealer Opla

Stalowa Wola, ul. Niezłomnych 29

tel.: (15) 844-50-80

www.opel.koczwara.pl

Godziny otwarcia:

– poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

reklama
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content