Spooky Wooky Wooky na scenie w Baranowie Sandomierskim (fotoreportaż oraz video HD)

W niedzielny wieczór po raz kolejny w sali MGOK-u zgromadził się komplet widzów, tym razem na koncercie młodego rapera Kacpra Smykli pt. „Kontrast”. Artysta zaprezentował kilkanaście autorskich kawałków.

Do wspólnego występu zaprosił także gości: wokalistki: Ola Solarska i Iga Pańczyk, tancerze: grupa FLASH z Ewą Plutą i Anią Tymków, a także Michał „Soljah” i Łukasz „Tarzan” Obara. W roli konferansjera wystąpił Damian „Wujek” Wojciechowski.

Pomysł powstał po koncercie z okazji Święta Niepodległości, na którym zaprezentował swój numer pt. „Nieznany żołnierz”. Krótki, ale przejmujący występ został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Wtedy też pojawiła się idea kontynuowania amatorskich występów lokalnych artystów w większym zakresie. MGOK udostępnia salę, sprzęt i obsługę techniczną, a początkujący muzycy mogą zaprezentować swoją twórczość na scenie. „Kontrast” będzie pierwszym koncertem tego nowego projektu.

Skąd nazwa?

– Całą moją osobę można odnaleźć na trakach, piosenkach których piszę – tłumaczy artysta. -Wszystkie pomysły, tok myślenia oraz mój odbiór rzeczywistości zapisuję na pięciolinii. Tworzę reggae rap – wewnętrznie podzielony i jednocześnie kompletny, jak Yin i Yang. Spooky Wooky Wooky – Yang – to ta pozytywna i ciepła, pełna energii nasłoneczniona strona, zaś Yin – S.M.Y.K. – to zacienione miejsce, pełne emocji wypływających ze smutnych życiowych doświadczeń i wrażeń. Stąd ten tytułowy KONTRAST.

info: RD

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content