Legalne zakłady bukmacherskie – z jakimi warto grać?

Zakłady bukmacherskie to rozrywka, którą lubi wielu z nas. Obok emocji towarzyszących sportowemu wydarzeniu możemy przeżyć także te związane z zakładem, a przy odrobinie szczęścia wzbogacamy się o dodatkowe pieniądze. Niektórzy bukmacherzy w ramach zachęty oferują także dodatkowe bonusy, premie i atrakcje dla nowych graczy. Ważne jest przy tym, abyśmy korzystali z usług legalnego operatora – tylko wtedy mamy pewność, że nasze wygrane są bezpieczne i faktycznie do nas trafią.

1. Bonusy na dobry początek
2. Dlaczego warto grać z legalnym operatorem?

Bonusy na dobry początek

W kwestii niespodzianek dla nowych użytkowników istnieje tyle opcji, ilu operatorów na polskim rynku. Czasem możemy liczyć na darmowy zakład, innym razem na powitalny bonus pieniężny, a jeszcze kiedy indziej na miks pomiędzy różnymi nagrodami. Przykładem dla ciekawej propozycji na start może być PZBUK bonus – jeżeli zarejestrujemy się jako nowi gracze, możemy zgarnąć bonus o wartości 50 zł oraz 600 punktów do Sklepu Gracza. Dzięki takiemu powitaniu nie musimy czekać, aż pierwszy przelew dotrze na nasz bukmacherski rachunek. Zamiast tego możemy od razu zacząć stawiać zakłady na nasze ulubione wydarzenia, sporty i drużyny.

Dlaczego warto grać z legalnym operatorem?

Pod pojęciem legalnego bukmachera rozumiemy firmę, która uzyskała odpowiednie pozwolenie na prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych, które wydaje Ministerstwo Finansów. Korzystając z usług takiego operatora mamy pewność, że ten odprowadzi za zakłady odpowiednie podatki – lub poinformuje nas o tym obowiązku – a także, że nasz depozyt jest bezpieczny i zostanie wypłacony, kiedy zlecimy taką dyspozycję. Korzystając z legalnej rozrywki oszczędzamy sobie więc konieczności tłumaczenia się przed Urzędem Skarbowym w razie kontroli, a także możemy być spokojniejsi o to, co dzieje się z naszymi wygranymi. Legalny bukmacher to również pewność, że firma nie zniknie nagle z rynku, w niewyjaśnionych okolicznościach i z naszymi pieniędzmi w rękach.

Obstawianie zakładów wzajemnych może być emocjonującym dodatkiem do śledzenia rozgrywek w naszej ulubionej dyscyplinie sportowej. Jeżeli dodatkowo mamy trochę wiedzy na temat tej konkretnej dyscypliny, a także nie boimy się trochę zaryzykować, zakłady bukmacherskie mogą być również źródłem dodatkowych pieniędzy. Dodatkową zachętą mogą być bonusy i promocje dla nowych graczy, dzięki którym nie musimy zlecać pierwszej wpłaty środków od razu po założeniu konta – możemy najpierw zaznajomić się z zasadami panującymi u wybranego operatora, posługując się bonusem.

artykuł reklamowy
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x