Recman w Tarnobrzegu kończy 8 lat. Wygraj stylowe dodatki

16 marca, marka Recman obchodzi ósmą rocznicę otwarcia salonu w Tarnobrzegu. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Sienkiewicza 16 w Tarnobrzegu , czeka niespodzianka – będą mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

1 nagroda – 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
2 nagroda: 1 x spinki Recman + gadżety
3 nagroda: 1 x krawat + gadżety

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać nazwę jednego asortymentu z garderoby męskiej, oferowanego przez firmę Recman. Nagrody trafią do trzech pierwszych osób, które napiszą prawidłową odpowiedź w komentarzu (nazwy elementów garderoby nie mogą się powtarzać), w kolejności: pierwszy komentarz – 1 nagroda, drugi komentarz – 2 nagroda, trzeci komentarz – 3 nagroda.

UWAGA: W rubryce e-mail należy podać adres do korespondencji.

O Recman

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

13
Dodaj komentarz

13 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
13 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka Nycz

garnitury

Tomek W.

koszule

Zybi

PŁASZCZE

Szczurek_TBG

bielizna

Aśka

swetry, buty

Thiesmnam

Buty

Krzysztof

Krawat

Anna

Garnitury

Monika

Spodnie

pewnyswego

fajna tam to jest tylko Paulina 😉

Artur

Ubrania są pierwsza klasa i obie panie również 🙂

Inka

Eleganckie dopasowane płaszcze

Mirosław

Swetry