LIVE: „Raport otwarcia”. Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka. Konferencja będzie związana z prezentacją tzw. raportu otwarcia czyli dokumencie wskazującym w jakim punkcie znajduje się nasze miasto.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia br., w UM Tarnobrzeg. Początek godz. 11.

foto&video: Piotr Morawski

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prima aprilis
4 lat temu

Termin adekwatny do raportu Prima aprilis bo się pomyślisz .

John
4 lat temu

Akurat tego prezydenta to traktuja jak jakis jeden wielki zart , ale powtarzany w kolko staje sie nie smieszny

Tomek
4 lat temu
Reply to  John

John – Startuj na Prezydenta naprawdę nie ma lepszego kandydata w obecnej chwili !

John
4 lat temu
Reply to  Tomek

Odwolajcie mi tego prezydenta , a ja obiecuje ze ja raport zrobie w 3 a nie 4 miesiace , wygram w sadzie w sprawie ttbs , bede szybciej szukal kasy na obwodnice , smieci beda za darmo jedynie odbior bedzie platny , skwery beda wszedzie gdzie rosnie chociaz jedno drzewo do wyciecia , przywiaze wiceprezydenta do drzewa na zwierzyncu i powstrzymam wycinke oj duzo mam pomyslow

789
4 lat temu
Reply to  John

Jak obiecasz aplikacje na telefon e-pluta jako codzienny asystent to nasz mój glos

Olo
4 lat temu
Reply to  John

wziąłbyś się wreszcie za jakąś robotę maly fiacie

John
4 lat temu
Reply to  Olo

Przeciez obiecuje za to placa 11 tys miesiecznie

Olo
4 lat temu
Reply to  Olo

pamiętam helikoptera

John
4 lat temu
Reply to  Olo

Helikoptera tez pamietam ale tak spojrzec prawdzie w oczy po tych prezydentach zostaja piekne wspomnienia , helikopter , kibel , rowery i skwery naprawde az sie dusza cieszy

Olo
4 lat temu
Reply to  Olo

I DŁUGI PO MLECZNYM JANKU I MALYM FIACIE

Chudy
4 lat temu

Teraz dopiero zauważyłem, że potrafisz bez epitetów.

nadzieja
4 lat temu

Mam nadzieje ze juz niedlugo po referendum pozbedziemy sie szkodnikow lacznie z Bozkiem.To miasto moze jeszcze odzyc ale tylko bez Bozka i jego przydługawych doradców.

gość
4 lat temu
Reply to  nadzieja

A jakim cudem to miasto może jeszcze odżyć ? Długi ,brak perspektyw emigracja brak jakiegokolwiek pomysłu na przyszłość .Mam wymieniać dalej? Podaj konkrety i program naprawczy. Na razie to czysty populizm

pomysł
4 lat temu

czy jakis minister pochodzi z Tarnobrzega bo napewno by nam pomogł Stalowa ma 3 takich ministrow w obecnym moze Kalinke zrobic ministrem lub wiceministrem

789
4 lat temu
Reply to  pomysł

No w sumie spoko zawsze jak nie wypali zrobimy go dyrektorem Word

sowa
4 lat temu
Reply to  789

Nie pchaj się tak do wspólnej(zrobimy) roboty . Najpierw z siebie zrób coś mądrzejszego.

John
4 lat temu
Reply to  sowa

Nie uda sie z kalinki zrobic posla ani tymbardziej ministra , to dziala inaczej , najpierw musi sie wykazac praca na rzecz lokalnej spolecznosci , nie mowie tu o gronie najblizszych w spolkach i urzedzie ktorzy faktycznie doswiadczyli jego zaangazowania , a wtedy nie trzeba bedzie o tym rozmawiac mieszkancy sami beda wiedziec ze warto stawiac na takiego czlowieka

demok
4 lat temu
Reply to  John

Zabrakło Ci precyzyjnego uwarunkowania tego sformułowania; „praca na rzecz lokalnej społeczności” jest natomiast przeciwieństwo: „nie mowie tu o” Ale mniejsza o to, bo bez Twojej właściwej czy nie wykładni , mieszkańcy i tak sami wiedzą na kogo stawiać.Nasza demokracja wchodzi na coraz wyższe poziomy.

Propozycja
4 lat temu

https://m.facebook.com/nadberezny/#!/nadberezny/photos/a.296120467237773/981124652070681/?type=3&source=48&__tn__=EH-R Panie prezydencie może zrobilibyśmy to co w stalowej a jest to bardzo pożyteczne czyli otworzyli miejska stacje paliw która jest batem na zmowe cenowa paliwa są tańsze o 50 gr na litrze

John
4 lat temu

Niech zacznie po kolei , nsjpierw raport , potem skwer i takie tam , nie dawaj takich trudnych zadan kibel kielba jest wiec dzielimy rowno dla stalowej wszystko a dla nas gowno

Pomysl
4 lat temu

Ten raport każdy mieszkaniec powinien nagrać Przyda się za pół roku za rok i na koniec kadencji.Zobaczymy co się zmieniło a co się poprawiło a co powstało nowe Ale to nie koniec Należy też trzymać od ręką program wyborczy

Na dzisiaj wiemy jedno bez raportu.Bożek obiecywał rozwój miasta dla młodzieży i seniorów
Na dzień dzisiejszy prezydent razem z zastępcą nie kochają ani jednych ani drugich.
I tak będzie przez 5 lat.

libe
4 lat temu
Reply to  Pomysl

„prezydent razem z zastępcą nie kochają ani jednych ani drugich”. Jak brakuje ci miłości to zmień swoje postępowanie i może ktoś cię pokocha a nie szukaj miłości u prezydenta oni mają „prowadzić nasze miasto do rozwoju”

urzędnik
4 lat temu
Reply to  libe

A ja myślę że to był.skrot myśliwy Pan prezydent obraża się na wszystkich i nie znosi sprzeciwu.To takie nauczycielskie.Czesto osoby tzw artystyczne starają się aby być dobrze postrzegany.Otrzymanie władzy rodzi u nich przekonanie o wyższości.Widac aż za dobrze 5 lat nijakosci Ale posłucham co ma do powiedzenia Chętnie

Olo
4 lat temu
Reply to  Pomysl

Rozwój miasta to został zaprzepaszczony 20 lat temu jak strefa powstała. Podziękuj mlecznemu jankowi. Teraz to tylko w dół .

John
4 lat temu
Reply to  Olo

Moze i 20 lat temu jakies szanse zmarnowali ale to ani nie upowaznia ani tez nie znaczy ze teraz tez trzeba sciagac miasto w kirunku dna , pieniadze pieniedzmi , ale niech odpowie sobie na pytanie ten prezydencik czy jest sens zeby on nadal pelnil ta funkcje , widzi z czym to sie je , jeszcze nic nie zrobil a juz jest zagubiony jak dziecko w lesie , prezydentura to nie obsadzanie stanowisk w spolkach miejskich swoimi i dojenie do spodu , to akurat wyszlo mu idealnie i nic poza tym

opinia
4 lat temu

kazdy jest modry tam gdzie nie potrzeba kazdy by doił kase jak się ma taka ciepło posadke i nic sie nie robi tylko wywiadach się pojawia i inni nie chca tego ogladac bo wola z dziecmi na plac zabaw isc niz patrzec na to samo w telewizji a miasto niech inwestuje a nie czeka jak dadza za darmo

oty
4 lat temu
Reply to  opinia

„kazdy jest modry tam gdzie nie potrzeba” a ty nie jesteś mądry nigdzie a zwłaszcza w opiniowaniu

poinformowany
4 lat temu

Najgorsze jest to że od listopada 2018 w naszym mieście nie rządzi wybrany prezydent tylko :jego zastępca który też nie podejmuje samodzielnie decyzji tylko takie a w szczególności kadrowe jakie podejmie niejaki Pan WW i sekretarz Pani J M To wiedzą wszyscy.Do tego po cichu decyzję podejmuje tzw opozycyjny radny.Tak po wyborach ukształtowała się scena polityczna .Prezydent na to się zgodził To teraz jest przedmiotem krytyki i niech się nie obraża tylko przyjmuje ja na klatę i rozlicza się z tymi którym zaufał

czyżby "ofiara" reorganizacji?
4 lat temu
Reply to  poinformowany

Paranoja level: HARD
Polecam ziółka na uspokojenie…

plota
4 lat temu
Reply to  poinformowany

Bardzo skomplikowałeś tą decyzyjność i niewiarygodnie bo nie poparte żadnym faktem , chociaż każdy podejmuje jakąś decyzję i to nie odkrycie ameryki, Natomiast ważniejsze są efekty tych decyzji ale te pominąłeś bo chyba są właściwe.

Zuzia
4 lat temu
Reply to  plota

Czytając Plote zastanawiam się czy świadomie ze zrozumieniem to pisze czy na polecenie. Ktoś napisał o mechaniźmie podejmowania decyzji w urzędzie miasta i zależnościach a tu od razu zaprzeczenie i odwoływanie się do faktów. Ja znam te fakty aż zanadto.Inni rzeczywiście wyciągają wnioski po skutkach decyzji. Fakty są do widoczne i do sprawdzenia np zmienność decyzji o odwołaniu konkurentki do fotela prezydenta cz y prezesa TBS W tym procesie odwoływania ewidentnie było widać kto rządzi. Dalej jeżeli chodzi o tak zwaną reorganizację poleciały osoby które miały nie najlepsze stosunki sekretarzem. Czy prezydent to weryfikował tego nikt nie wie. . To fakt powszechnie znany. A poza tym można to sprawdzić po ilości hołdów Ile ich otrzymuje sekretarz a ile prezydent bądż zastępca. I tak powstają TZW dobre według Ploty decyzje. To fakty Tak został zorganizowany urząd przez prezydenta. A z faktami się nie dyskutuje. I jeszcze jedno .Funkcje publiczne podlegają krytyce .Trzeba to zrozumieć.

Zuzanno
4 lat temu
Reply to  Zuzia

Piszesz swój komentarz nadając mu brzmienie dogmatu („Ktoś napisał o mechanizmie podejmowania decyzji…”). Po pierwsze, to 'poinformowany’ napisał bzdury. Pierwsza i największa, że imć WW ma wpływ na decyzje w UM. Ty te bzdury przyklepujesz traktując je jak informację pewną i krytykujesz kogoś, kto się z nimi nie zgadza.
Każdy może napisać, że zna fakty. Jeśli je znasz, to opisz te, które możesz (razem ze swoimi wnioskami) – forumowicze ocenią (zarówno fakty, jak i Twoją wątpliwą zdolność wnioskowania). A takie „ja wiem, a innym nie powiem, ale wiem, wiem” to można sobie schować do kieszeni.
Piszecie (poinformowany i Zuzia), że wicek i sekretarz podejmują decyzje kadrowe. Co w tym dziwnego? Sekretarz odpowiada za sprawne działanie urzędu, a wicek działa poniekąd w imieniu PDB.
A potem piszesz, że nie wiesz, czy prezydent weryfikował (chyba miałaś na myśli, że zatwierdzał decyzje). No właśnie – nie wiesz. Jak się dowiesz, to napisz.
Kolejnych kilka zdań nie nadaje się do komentowania. a co do ostatniej myśli – zgadza się, funkcje publiczne podlegają krytyce (chociaż chyba powinny najpierw ocenie), ale należy to robić rzetelnie i bezstronnie, czyli zupełnie odwrotnie niż Wy.

plota
4 lat temu
Reply to  Zuzia

Przeciwnie do Ciebie nie mam przełożonych i rozumie się samo przez się że poleceń też mnie dostaje . Jednakże przykro mi że powątpiewasz w moje świadome rozumienie ale chyba masz takie doświadczenia od dostawania poleceń.Co do wątku „odwołaniu konkurentki do fotela prezydenta” to już takie sformułowanie zawiera nieprawdziwą tezę Było już po wyborach i nie była konkurentką a powody były podane publicznie(brak kompetencji w kierowaniu instytucją – konflikt od ponad roku w tejże instytucji)

bonzo
4 lat temu

zobaczymy co bedzie czy cichy sojusz z Kalinka i wasiakiem sie Bozkowi opłaci …
niestety widac ze miasto dramatycznie zadłuzył Mastalerz – a na co ?? Nikt nie wie . A teraz to tylko drobne zostały

maniek
4 lat temu

O Boże, co za pitolenie. Upaja się tembrem własnego głosu niczym Mastalerz.

Gregor
4 lat temu

I nastało dobre dla zatrudnionych „wyspecjalizowanych” patoli. Teraz to dopiero „robią karierę” w UM za tego prezydenta,
rzygać się chce

fud
4 lat temu
Reply to  Gregor

Patolu bez specjalizacji załatw sobie tę czynność fizjologiczną w nowo wybudowanym publicznym WC

John
4 lat temu

Nie chcialo mi sie tego sluchac , ton jakim posluguje sie bozek i ten specyficzny rodzaj konstrukcji jego udzialu w tej konferencji , rozbawil mnie do lez , czlowiek zadaje sobie pytania po czym sam na nie odpowiada , ilu mieszkancow ma tarnobrzeg , tarnobrzeg ma47 tys mieszkancow ,pewnie zapytacie panstwo dlaczego o tym mowie , a no dlatego ze … zabawny jest zeby nie powiedziec ze smieszny

wolno
4 lat temu

To nie był raport to była pogadanka o raporcie a czasem gadanie dla gadania. Mimo wszystko wydaje się że miasto odbija się od dna.

Olo
4 lat temu
Reply to  wolno

Gdzie dostrzegasz to odbicie się od dna? Miasto stacza się po równi pochyłej. Pytanie jak szybko będzie to robić. Przecież kasy nie ma praktycznie na nic takie długi

zum
4 lat temu
Reply to  Olo

Praktycznie to posłuchaj danych i niepraktycznie się nie wypowiadaj chyba że masz w tym praktyczny powód

Olo
4 lat temu
Reply to  zum

A Ty nie pisz głupot. Jakie dane dają nadzieję ? Żadne.

roz
4 lat temu
Reply to  Olo

głupolu;dobre dane dają dużo nadziei!!

qazzaq
4 lat temu

John czytuje trochę twoich wpisów i jestem pewien że jesteś bardzo słabym człowiekiem i mentalnie i merytorycznie. Przypominasz mi pewnego człowieka który już po raz kolejny zasiada w radzie miasta. NIby wiesz a nie wiesz, niby ogarnięty a nie ogarnięty, niby wychowany a nie wychowany. Ale pozdrawiam Cię serdecznie jako John Owen i jeszcze inne twoje wcielenia na tym portalu.

John
4 lat temu
Reply to  qazzaq

Niestety dla ciebie wystepuje pod tylko jednym nikiem , a ja napisze tak gdy czytam twoj komentarz to wydeje mi sie ze jestes taki/taka niby i to wszystko

owen
4 lat temu

@qazzaq, trafiłeś kulą w płot! Zapewniam cię, że mam tylko jedno wcielenie i w wirtualu:) i na tym portalu. Odpowiadam ci ponieważ wymieniłeś powyżej mój nick. Zbieżności z opiniami Johna raczej nie zauważam, ale to może dlatego, że aż tak wnikliwie nie studiuję jego wypowiedzi. Pamiętaj, że jak się tak strzela na oślep to łatwo narazić się na śmieszność.

wiosna
4 lat temu

Raport był ale nie do wykonania tylko do słuchania. No cóż wiosna ,coraz cieplej i tak przez 5 lat.

zima
4 lat temu

Kto odpowie na pytanie . Czy z tego raportu wynika że miasto bedzie się rozwijać czy też nie będzie się rozwijać. Takiej odpowiedzi prezydenta nie było.
A tak naprawdę dajmy sobie spokój z raportami ,planami , sesjami rady miasta i objazdami po mieście. Wszystko sie będzie toczyć bez naszego udziału a według pomysłu i chciejstwa prezydenta i jego świty.

mroz
4 lat temu
Reply to  zima

Czyżbyś przypisała sobie rolę pomocnika czy suflera prezydenta? Dobrze że się w porę obudziłaś i poprzestaniemy na tylko czy aż opiniowaniu.

Alf
4 lat temu

Jak dla mnie to dużo mówienia a mało konkretów. Widział ktoś drogę ekspresową z pasami i sygnalizacją świetlną dla pieszych? To jaja są już normalnie. Może chociaż jakieś kładki dla pieszych? A jak policja nie da pozytywnej opinii to nic nie pobudują .

qazzaq
4 lat temu
Reply to  Alf

to jest droga obwodowa a nie ekspresowa, ja się zastanawiam kto miał kopać te tunele skoro są osoby którym bardzo na tym zależało

Staszek
4 lat temu

Panie prezydencie . Ostrożnie z manipulowaniem przy obwodnicy. Sprawa po przetargu w trybie zmówień publicznych. To teraz Pan chce unieważniać jak machina ruszyła. Naruszenie ustawy o zamówieniach publicznych grozi poważnymi konsekwencjami. Przed podjęciem decyzji dobrze prawnie skonsultować. Mam doświadczenie z dofinansowaniem unijnym i rozliczeniem po przetargu. I nie są to miłe doświadczenia.

qazzaq
4 lat temu
Reply to  Staszek

w moim przekonaniu nie było mowy o unieważnieniu, tylko rezygnacji z górnolotnych aspiracji które kosztować by miało 11 500 000,00. Ja bym chciał wyjaśnienia dlaczego w lipcu zlecono wykonawcy zmiany projektowe tak kosztowne. Jaki był cel i dlaczego bez właściwego zabezpieczenia w kasie takie miano oczekiwania. Czy ktoś to analizował

Staszek
4 lat temu
Reply to  qazzaq

To jeszcze gorzej jeżeli to nie było odrębne zamówienie Jest to zagmatwane bo władza zmienia się u nas częściej niż trwa realizacja zamówienia publicznego

Paweł
4 lat temu

Bleble ble masło maślane. Brak konkretów. Raport dno. Z historyka nie będzie dobrego menegera. Podziękować i zaproponować pracę na kasie w biedronce. Czym szybciej tym lepiej.

tom
4 lat temu
Reply to  Paweł

Oczywiście że to celebryta – nie gospodarz nie menadżer.Po co przywlókł tych wszystkich urzędasów? Dla efektu wizualnego, zrobimy przedstawienie, POkażemy się.!!On jest takim prezydentem jak to widowisko -RAPORTEM.

Gość
4 lat temu

Myślę ,że np. zatoczki dla policji mogły być narzucone odgórnie. Może w decyzji?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
57
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content