Tarnobrzeg: Audyty i reorganizacja w TTBS. W środę spotkanie z mieszkańcami

W spółce Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego trwa audyt, zlecony przez prezydenta miasta. Wynika on bezpośrednio z sytuacji, jaka miała miejsce w związku z budową bloku TTBS przy ul. Św. Barbary.

Oprócz kontroli finansowej w spółce zleconej przez prezydenta miasta, TTBS będzie również sprawdzany pod kątem prawnym.

– Myślę, że kontrola zlecona przez prezydenta będzie jeszcze trwała około 2-3 tygodni – wyjaśnia Łukasz Mędrykowski, prokurent w TTBS . – Z kolei 15 kwietnia br., rozpoczyna się kolejna kontrola, pod kątem prawnym. Kancelaria będzie sprawdzała co się działo w spółce przez ostatnie lata, będą prześwietlane umowy partycypacji, najmu, będą prześwietlane umowy zawierane z wykonawcami i podwykonawcami (…) Po zakończeniu tych kontroli będziemy pewnie z prezydentem wyciągać wspólne wnioski co dalej – dodaje.

W spółce trwa również proces reorganizacji. – Zaczynamy zmieniać strukturę pracy, będziemy się przyglądać każdemu pracownikowi, jak pracuje i rozliczać z efektów pracy, czego do tej pory tak naprawdę nie było – tłumaczy prokurent.

OTWARTE SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI

W środę 10 kwietnia br., w sali nr 2 w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kopernika 49) odbędzie się spotkanie zarządu spółki z mieszkańcami zasobu mieszkaniowego TTBS sp. z o.o. – podczas tego spotkania będę odpowiadał na te mniejsze i większe pytania wszystkich mieszkańców – dodaje Ł. Mędrykowski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartosz
2 lat temu

Ilu tam jest pracowników? Pięciu czy sześciu? Ile osób zaangażowano w reorganizację ich pracy?

maniek
2 lat temu

Spotkanie z zarządem TTBS, czyli z kim?

Prezesem Goliszkiem czy prokurentem Mędrykowskim?

bab
2 lat temu
Reply to  maniek

Samodzielności trochę, bo bez forum zginiesz jak ciotka w Czechach.

Bartosz
2 lat temu

Gdzie jest prezes?

John
2 lat temu

Nic nie da zaden audyt i nikomu nic nie zrobicie tu oprocz kielba nie ma winnych bo z innymi sie nie zadziera bo wojna by byla na calego , wiec macie teatrzyk z ktorego nic nie wyniknie bo prezydent jest cienki i trzesie portkami

obywatel
2 lat temu
Reply to  John

To tak będzie wygladać jak SB-ek będzie rozliczał SB-ka,
albo komunista rozliczał komuniste,
Pic na wodę a później „zdjęcie prezydento” a odpowiedzi udzieli „prokurent”.
Cyrk dla gawiedzi, igrzyska dla motłochu.
A MY BĘDZIEMY ROBIĆ SWOJE – KASIORA DLA SWOICH.

gość
2 lat temu

Audyty , kontrole. Mam nadzieję ,że pewnie dziesiątki tysięcy złotych wydane z miejskiej kasy doprowadzą do oskarżenia winnych i nauczki na przyszłość. Inaczej to pieniądze wyrzucone w błoto.

John
2 lat temu
Reply to  gość

Serio ty sie jeszcze nie zorientowales ze to sa pieniadze wyrzucane , uzywam liczby mnogiej bo to wlasnie robi prezydencik , wyrzuca pieniadze w bloto , teraz zrobi audyt pozniej audyt audytu by wypadalo zrobic , zapytaj gdzie wice prezydent bo to tez pieniadze w bloto odkad zapewnial publicznie ze ttbs mapieniadze , choc ich nie mial zniknal jak kamien w wodzie , powolali komisji 1300 , pozmieniali rady nadzorcze , jakies skwery , reorganizacje i ciagle powtarzanie i obiecywanie a co ma z tego wyniknac nikt nie wie , dziadostwo

Yyy
2 lat temu

Audyt zwłaszcza ten prawniczy winien wracać winnego wydania bezprawne decyzji bez rady miasta o zaniechaniu poboru czynszu przez dwa miesiące To była decyzja na szkodę miasta.

Jarek
2 lat temu

Słusznie Trzeba sprawdzić kto i na jakiej podstawie prawnej Bozek odstąpił od pobierania czynszu za dwa miesiące Gdzie była rada nadzorcza i prokurentMysle że radni o to też zapytają

Ekonomista
2 lat temu

A ile te audyty kosztują Czy audyt robią kancelarię zatrudnione u Bożka w ramach pieniędzy które m płaci .Czy zostały zlecone innym zewnętrznym kancelarią prawnym.Tych danych prokurent nie mówi.

Zainteresoeany
2 lat temu
Reply to  Ekonomista

Ekonomista nie zapytałeś za ile te kancelarię robią audyt.To znowóż napełnianie kasy kancelarii prawnym.A może to kancelaria z Rzeszowa robi audyt która już jest w urzędzie ?Dlaczego o tym się nie mówi.Mialo być transparentne.

fred
2 lat temu

Dopóki rządził tam Brzezowski było wszystko ok. Trzymał nogi na biurku ale porządek był w papierach i na budowach. A później już tylko równia pochyła przez wszystkich bez wyjątku Prezesów.

Ccc
2 lat temu
Reply to  fred

Nogi na biurku to trzymał jeden z byłych dyrektorów szpitala.

Karol
2 lat temu

Żenujące spotkanie. Mieszkancy potraktowani jak zakładnicy ttbs. Bez prawa. Brak prezydenta na dpoyksniu. Jedna grupa najemców nowego bloku traktowana z przywilejami. Najemcy innych blokow sami wiedzą jak sa traktowani. Spotkanie bez konkretów. W perspektywie przygotowanie na podwyżki czynszów.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content