12-13.04 (piątek-sobota) Rajd Poland Trophy Extreme, w Tarnobrzegu

Kolejny raz, na terenach pokopalnianych nad Jeziorem Tarnobrzeskim ścigać się będą kierowcy rajdowi. Tym razem w ramach rajdu Poland Trophy Extreme, którego nocny oraz dzienny etap odbędą się kolejno w piątek i sobotę 12 i 13 kwietnia br.

Poland Trophy, to już marka, która od 12 lat na polskim rynku rajdów przeprawowych ma swoją tradycję. Najlepsi zawodnicy, którzy swoją determinacją i walką udowadniają, że jest to jedyny w swoim rodzaju rajd przeprawowy w Polsce. W sezonie 2019 odbędzie się tylko jedna edycja Poland Trophy Extreme składająca się z dwóch etapów (nocnego i dziennego) dla klas: No Limit / Advance / Wyczyn+ oraz specjalnie dla klasy Seryjny Turystyk zostanie przygotowany jeden etap dzienny.
Zawodnicy klas: NOL/ADV startują w dwóch 8-godzinnych etapach, na których przygotowane są OS-y w całości wytaśmowane. Czas liczony wyłącznie na OS-ach. Suma czasów decyduje o zajęciu przez daną załogę miejsca na rajdzie. Klasa Wyczyn+ startuje w dwóch etapach: nocnym 4-godzinnym i dziennym 8-godzinnym, zawodnicy rywalizują na PKP-y. O klasyfikacji w klasie Wyczyn+ decyduje największa liczba zdobytych PKP-ów. W sytuacji kiedy załogi posiadają taką samą liczbę PKP-ów decyduje suma czasów zdobytych a OS-ach czasowych.
Specjalnie na potrzeby PTE zostaje powołana do życia klasa Seryjny Turystyk ze specjalnie przygotowaną trasą dedykowaną tylko i wyłącznie tej klasie, czyli osobne PKP-y oraz OS-y czasowe.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kolbuszowa dla Siarki
4 lat temu

WSZYSCY NA MECZ Z WIDZEWEM….UDAJEMY SIE CALYMI GRUPAMI…ZE ZNAJOMYMI I SASIADAMI…SPEDZAMY PRZYJEMNIE CZAS…I WSPOMAGAMY NASZYCH PILKARZY…SIARKOWCY

xxx
4 lat temu

Kolejne durne wydarzenie pogłębiające degradację Jeziora Tarnobrzeskiego. Podobno „cudu ekologi” jak pisano w materiałach promocyjnych i informacjach prasowych o Jeziorze. Ale to było parę lat temu. A wg info z kopalni Machów ta część skarpy jeziorowej jest niestabilna -„płynie”. Plus quady i motocykle terenowe i mamy komplet „ekologicznych” atrakcji nad Jeziorem. A miała to być strefa ciszy. Pogratulować pomysłodawcom inwencji. No i samo wydarzenie – „gigantyczny sukces” promocyjny dla miasta i jeziora.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content