Off – Roadowy Hardcor czyli Poland Trophy Extreme 2019 w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Poland Trophy to już marka, która na polskim rynku rajdów przeprawowych ma swoją tradycję od 12 lat. Najlepsi zawodnicy, którzy swoją determinacją i walką udowadniają, że jest to jedyny w swoim rodzaju rajd przeprawowy w Polsce, tym razem rywalizowali nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Dwudniowy rajd na terenach pokopalnianych, był jedyną edycją tegorocznego Poland Trophy. Kierowcy rywalizowali w dwóch etapach, nocnym i dziennym, w klasach No Limit, Advance oraz Wyczyn +.

Czas liczony był wyłącznie na odcinkach specjalnych. Suma czasów decydowała o zajęciu przez daną załogę miejsca w klasyfikacji końcowej.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander
2 lat temu

Przyjechali zniszczyli mnóstwo terenu, smród , smieci , wyjechali a my mamy się cieszyć z zaszczytu że ktos dla swojej przyjemnosci niszczy nam przyrodę. Na poligon „Goscie” – masakra.

Tbg
2 lat temu

Pozwalanie na takie imprezy na terenie wokół jeziora pokazuje że nikt nie liczy się z przyrodą mamy teraz okres lęgowy , niszcząc w taki sposób przyrodę niszczymy nasze środowisko . Ludzie przyjezdni widząc niszczoną przyrode sami zaczynają smiecić itp…. przecież sami gospodarze im to pokazują – róbta co chceta liczy sie przecież tylko egoistyczna chwilowa przyjemność.

Iza_Tbg
2 lat temu

Mogli jeszcze auta umyć w jeziorze…

Tbg
2 lat temu
Reply to  Iza_Tbg

Tego braklo do podsumowania baaaardzo udanej imprezy – róbta co chceta….nad jeziorem

Marek
2 lat temu

kto na to pozwolił?! zamiast zadbac o te tereny aby były atrakcyjne to jeszcze stado nie niedor….ów z rozumem 5-latka niszczy drzewa, drogi i płoszy zwierzęta!! Oby to była ostatnia taka impreza!!!

ja
2 lat temu

BUUUUUUU!!!!!!
Niszczyciele środowiska!!!!!!
BUUUUUUUUU!!!

anna
2 lat temu

Tak wyglada poziom świadomośći wiekszosci społoczenstwa w sprawie ochrony przyrody !!!

Abel4x4
2 lat temu

Byłem sędzią na tej imprezie i nikt tam żadnego syfu nie zostawił trasy wytyczono tak że nie było uszczerbku dla przyrody. Zapraszam następnym razem zobaczyć a potem pisać bzdury bo impreza była przygotowana na najwyższym poziomie i pisze to jako sędzia a nie organizator i życzył bym sobie by wszystkie imprezy były tak przygotowane.

Kutombo
2 lat temu
Reply to  Abel4x4

Następnym razem zabierz sobie to stadko troglodytów na środek poligonu i tam sie taplajcie w błocie osły jebane

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content