Remis uratowany w ostatnich minutach. Stal Nowa Dęba – LKS Brzyska Wola 2:2 (zdjęcia oraz video HD)

Remisem 2:2 zakończyło się środowe starcie pomiędzy Stalą Nowa Dęba a LKS-em z Brzyskiej Woli rozegrane w ramach 24 kolejki klasy okregowej. Wyrównującą bramkę gospodarze zdobyli w 90 minucie, po rzucie karnym.

STAL NOWA DĘBA – LKS BRZYSKA WOLA 2:2 (0:0)

0:1 – Kamil KASPRZAK 63′
1:1 – Kamil SERAFIN 70′
1:2 – Daniel KARCZMARCZYK 79′
2:2 – Szymon SERAFIN 90′ (k)

STAL: Arkadiusz Kortych – Bernard Ciach, Mariusz Nowak (Maciej Wilk 60′), Marcin Wolan, Tomasz Wolan, Kamil Gorzelany, Tomasz Franuszkiewicz (Dawid Peret 67′), Łukasz Milanowski (Patryk Wąs 90′), Dawid Olech, Kamil Serafin, Szymon Serafin

LKS: Jakub Baj, Artur Kyć, Łukasz Mokrzycki, Adrian Hacla, Konrad Kaczmarczyk, Daniel Karczmarczyk (Adrian Wilkos 80′), Paweł Kiełboń (Kamil Kasprzak 46′), Stanisław Kruk, Rafał Kyć, Arkadiusz Staroń, Damian Wrona

foto&video: Piotr Morawski