Nowy prezes Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego

Bogdan Bajorski został nowym prezesem Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. s o.o. Poprzedni prezes – Konrad Goliszek złożył na ręce prezydenta pisemną rezygnację i z dniem 29.04.2019 roku, nie pełni już funkcji. Jednocześnie Łukasz Mędrykowski funkcję prokurenta TTBS będzie pełnił do 10 maja.

Bogdan Bajorski to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w specjalności Ekonomika, organizacja budownictwa i inwestycji. W minionych wyborach samorządowych startował bez powodzenia do RM Tarnobrzega z ramienia KWW Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega.

Z tarnobrzeskiego magistratu otrzymaliśmy informacje dotyczące doświadczenia zawodowego nowego prezesa TTBS:

– Tarnobrzeskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego – Dział eksportu budownictwa.

– Kopalnie i Zakłady Przetwórcze Siarki – Dział inwestycji; przygotowanie inwestycji i nadzór nad realizacją osiedla Bogdanówka w Tarnobrzegu, współautor prywatyzacji 2700 mieszkań zakładowych.

– Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A ; procesy prywatyzacji, zarządzanie nieruchomościami spółki.

– Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ; Zastępca Dyrektora ds. majątku w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

– SanTa-EKO Sp. z o.o. ; kierowanie, nadzór, logistyka, planowanie, budżetowanie utrzymania infrastruktury przemysłowej, socjalnej i biurowej dla potrzeb; – Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o, Zakład w Chmielowie i Sandomierzu.

– Wieloletnie doświadczenie w zarządzie i nadzorze w spółkach prawa handlowego.

– Twórca Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach; Dziekan, wykładowca, autor modernizacji obiektu siedziby Wydziału.

– Certyfikat międzynarodowy w zakresie zarządzania projektami PRINCE 2.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cyrk
2 lat temu

Nie prościej było zlikwidować to gówno po prostu zamiast prezesa nowego szukać?

Pytanie
2 lat temu

Jak potoczą się losy TBS Czy tak jak jego utworzonej szkoły.Facet ambitny że hej .To jednak Kielbowi wracają do łask .

Wazne
2 lat temu

Miasto nic nie działa żadnego powiewu nowoczesności i designu problem ze żlobkami jest duzy Stalowa potrafi sobie z tym radzić panie prezydencie może zbudujemy podobne http://awartprojekt.pl/211/w_2017

Cyrk
2 lat temu
Reply to  Wazne

Po co budować? Wystarczy jedną ze szkół przerobić. I tak jest ich za dużo

ciekawe.
2 lat temu

Prezydent Bożek to powinien się uczyć od Kalinków.Podobno są zmiany w Zakładach Chemicznych .Wyrzucili Pana Litwina a wstawili na jego miejsce Brzezowskiego niejakiego zastępcę prezydenta prze tym jak Kiełb wystawił PIS za drzwi.
A Bożek trzyma likwidatora z pis Pana Motyke . Tarnobrzeg dobrze się śmieje. Niech do kopalni wróci były dyrektor Buczek . To byl fachowiec więc nie będzie nepotyzmu.
A swoja drogą co takiego zrobił Litwin. Młody zdolny i w trudnych czasach utrzymał Zakłady. Może podpadł któremuś z Kalinków. A swoją droga ten Litwin zapłacił za nieroztropność. Zgodził sie zatrudnić Brzezowskiego to i zapłata się znalazła.

Kadrowiec nie śpi .Kto następny?

mieszkaniec
2 lat temu

Prezes zmieniony a Rada Nadzorcza ? Przecież musi mieć swoją radę nadzorczą bo się utopi jak Jańcowa przy swojej radzie nadzorczej.

Dociekliwy
2 lat temu

No to mamy Super Bohatera!!!
Po mieście chodzą różne plotki, czasem prawdziwe a czasem nie.
Trzeba przyznać, że CV jest imponujące!!! Tylko nie wiadomo dlaczego nie ma w nim ważnego epizodu z udziałem naszego Bohatera, jakim była „Szkoła zarządzania”. Warto się dowiedzieć kto był wtedy prezesem, a kto wykładowcą i kto był jej twórcą.Ciekawe czy tej informacji nie podał sam nasz Bohater czy też pominął to Urząd miasta.
Sprawa druga, to prywatyzacja mieszkań zakładowych. Też ciekawa.
Myślę, że warto to sprawdzić bo nie popełnić drugi raz tego samego błędu. W końcu to też są mieszkania dla ludzi i żeby nie było tak że się oni obudzą z ręką w nocniku.

Obiektywny
2 lat temu
Reply to  Dociekliwy

Nie nasłuchuj plotek.Kup sobie wędkę i na ryby społeczniaku.

Mieszkaniec Tbga
2 lat temu

Wiecznie jesteśmy niezadowoleni, pesymistycznie nastawieni, narzekający, wszystko widzimy w ciemnych barwach i każdy jest zły tylko ja jestem dobry: tak w skrócie można opisać Tarnobrzezanina czyli malkontenta.

Cyrk
2 lat temu

A z czego mamy być zadowoleni?

Obiektywny
2 lat temu

Nie dość że malkontenci to w dodatku zawistni plotkarze dlatego w tym mieście będzie normalnie dopiero wtedy jak pozdycha to pokolenie społeczniaków,ormowców i solidaruchów.

Robol
2 lat temu

No dobra a co z prokurentem? Dalej beda dwie osoby sie dublowac i kase brac czy jak? No bo chodzi o uszczuplenie administracji przecież a jak by został to jedna osoba więcej więc i koszta wyższe bo wypłatę trza dac

Mieszkaniec Tbga
2 lat temu
Reply to  Robol

Wyraźnie jest napisane – Łukasz Mędrykowski funkcję prokurenta TTBS będzie pełnił do 10 maja.

gość
2 lat temu

I tak nikt nie przebije ustępującego prezesa. Ile rządził , zanim na zwolnienie poszedł ? Ze trzy tygodnie?

Maranatha
2 lat temu

Najlepszym prezesem dla TTBSu byłby niejaki JP.

Tomyy
2 lat temu

A dlaczego ten koleś prokurent nie mógł być prezesem. Miałem dwa razy okazję z nim rozmawiać na spotkaniu wspólnot mieszkaniowych i bezpośrednio w Tbsie bardzo merytoryczny facet z duża wiedza zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie . Poprzedniczka nie miała zielonego pojęcia o sprawie pomimo moich czestych wizyt. A teraz znów zmiana po co to komu

kinga
2 lat temu

wygląda ze rozsądny facet , prowadził l uczelnie , ma dobre opinie wśród studentów . a TBS warto utrzymać i budowac bloki tylko komercyjnie .. jak wszyscy na swiecie , i będzie dobrze !! Panie Bogdanie powodzenia , spokojnie i roztropnie .

Obywatel
2 lat temu

To już są jaja. Bajorski Darka zwolnił ze szkoły zarządzania, a ten go zatrudnia 🙂

wies
2 lat temu
Reply to  Obywatel

Nie mieści ci się w pale ,bo ty byś mścił się do jego śmierci i tego oczekujesz od innych .Dokąd takie ćwoki będą wśród nas.

Bogdan
2 lat temu

Bajorski to rzeczny gracz .Skończyła się szkoła zarządzają to trzeba było uderzyć do kolegi Pluty Płuta to wie komu załatwić robotę.Czekamy na dalszą obsadę.Tym razem w kopalni bo okres karencji dla pisu w tej firmie się skończył My wiemy że Płuta nic sobie nie robi z tych wpisów Wręcz przeciwnie na złość babci zostawi kopalnię tak jak zastał Ale to.nawet nie jest polityka To jest administrowanie bez pomysłu.na miasto.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content