18.05 (sobota) Juwenalia 2019 w Tarnobrzegu. Zabawa i pomoc dla Mateusza

Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu zaprasza na juwenalia, które odbędą się w sobotę 18 maja br., nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w Wakacyjnej Przystani. Gwiazdą wieczoru będzie zespół After Party.

W tym roku zmieniamy charakter imprezy z zamkniętego tylko dla grona studentów na otwarty skierowany także do mieszkańców Miasta Tarnobrzega oraz okolicznych miejscowości. Oznacza to, że studenci mogą wspólnie ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną świętować, a następnie we własnym gronie w Wakacyjnej Przystani bawić się i walczyć o fuksy – informują organizatorzy.

– Tegoroczne JUWENALIA dedykujemy także Mateuszowi Mortce – chłopcu, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością, która ogranicza go na każdym kroku. Dlatego zapraszamy także na piknik rodzinny organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych już od godziny 16.00 – dodają.

Podczas wydarzenia odbywać się będzie zbiórka pieniędzy zorganizowana na zakup niezbędnego sprzętu, dzięki któremu Mateusz będzie mógł funkcjonować na co dzień. W trakcie pikniku przewidujemy wiele atrakcji (np. lot balonem), a wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów na atrakcje, czy z innych zakupów w całości przekazane zostaną rodzinie Mateusza.

Zarówno cała społeczność akademicka jak i wszyscy mieszkańcy Tarnobrzega i okolic również mogą wesprzeć Mateusza z własnej inicjatywy już teraz kupując CEGIEŁKĘ w wysokości 20 zł (cały dochód trafia do Mateusza) poprzez wpłaty na konto stowarzyszenia adres: Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, ul. Marii Dąbrowskiej 10A w Tarnobrzegu nr konta: 64 1600 1462 1837 6926 1000 0001, w tytule pisząc swoje imię i nazwisko oraz dopisek GOŚĆ SAN. Można jednym przelewem dokonać wspólnej wpłaty należy tylko w tytule poprawnie opisać wskazać wszystkie wpłacające osoby.

Każda osoba, która wesprze Mateusza kupując CEGIEŁKĘ może odebrać w punkcie SAN podczas Juwenaliów nad Jeziorem Tarnobrzeskim (po warunkiem poprawnego opisu tytułu przelewu):

-bransoletkę z hasłem przewodnim imprezy oraz;
-balon LED

Wypełnione balony LED helem, podczas koncertu (po odpowiednim komunikacie ze sceny) zostaną wypuszczone przez uczestników do nieba. Chcemy, aby niebo rozświetliło się mnóstwem kolorów dla Mateusza, aby zobaczył jak wiele osób Go wspiera, przyczyniając się do pojawienia się uśmiechu na twarzy i radości w oczach chłopca.

Zbiórka pieniędzy dla Mateusza trwa również za pośrednictwem portalu www.siepomaga.pl. – link tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zuch
2 lat temu

SPOŁECZNA Akademia Nauk co to za stwór i kto tam się uczy? Bo organizacje juwenalia ma na pierwszym miejscu a przecież większą renomę i popularność ma PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA

Maranatha
2 lat temu

Taaa, PWSZ ostatnia w rankingach.

żak
2 lat temu
Reply to  Maranatha

Jak nie zaliczysz : Harvard .Stanford .Cambridge .Berkeley.Princeton i Oxford to na pewno nie ostatnia

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content