Sandomierz: Chcesz dołączyć do Akademii Młodych Orłów? Przyjdź na Dni Talentu

Akademia Młodych Orłów to bezpłatne treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 11 lat. Aby dołączyć do AMO należy przyjść na Dni Talentu, w trakcie których będą przeprowadzane testy dla potencjalnych uczestników projektu. Najlepsi zostaną zaproszeni na treningi.

W Sandomierzu Dni Talentu odbędą się w dniach 31.05 – 02.06 oraz 07.06 – 09.06 2019 r, na Orliku przy ul. Baczyńskiego. W treningu może wziąć udział każde dziecko, niezależnie od miejsca zamieszkania.

– Trzeba wybrać sobie konkretny dzień i przyjechać do nas na trening z dzieckiem. Ze wszystkich dzieci biorących udział w Dniach Talentu wybierzemy 16 najlepszych z każdego rocznika, które zaprosimy do naszej Akademii – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Dariusz Ogrodnik, organizator.

– Zajęcia w ramach Akademii odbywać się będą przez 10 miesięcy dwa razy w tygodniu w Sandomierzu. Treningi są bezpłatne, dzieciaki otrzymują również z PZPN getry, spodenki, koszulkę, bluzę i ortalion. Co ważne, to są dodatkowe treningi, w których uczestnictwo nie wiąże się ze zmianą przynależności klubowej. To jest po prostu pomoc klubom w szkoleniu dzieci – dodaje.

Uczestnicy Akademii Młodych Orłów są podzieleni na trzy kategorie wiekowe: Skrzaty (6-7 lat), Żaki (8-9 lat) oraz Orliki (10-11 lat). Treningi odbywają się w szesnastoosobowych grupach, a każdej z nich jest przydzielone dwóch trenerów: trener koordynator AMO (z licencją trenerską UEFA A lub wyższą) oraz drugi trener (minimum UEFA B) lub trener asystent (minimum UEFA B).

Szczegółowy harmonogram Dni Talentu w Sandomierzu: harmonogram_Sandomierz

info: własne, Łączy Nas Piłka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content