Tarnobrzeg: V edycja akcji Biegamy i Pomagamy. Od poniedziałku biegamy dla Kornelii

Po raz piąty Dom Dziecka w Tarnobrzegu organizuje akcję charytatywnego biegania nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W tym roku adresatką biegu jest 3-letnia Kornelia z chorym serduszkiem.

O IDEI CHARYTATYWNEGO BIEGANIA INFORMUJĄ ORGANIZATORZY:

Na bieg nie zapisujemy się. Organizatorzy rejestrują indywidualne biegi uczestników akcji, którzy zgłoszą się od poniedziałku 27 maja do soboty 1 czerwca w godzinach 17 – 19 w okolice Mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Najkrótsza rejestrowana trasa to 1 km. Można także przebiec 2 km, 5 km. lub wielokrotność tychże dystansów. Aby uczestniczyć w akcji należy zgłosić się do biura organizatorów, zarejestrować się, pobrać karteczkę startową, następnie przebiec do punktu kontrolnego, przybić pieczątkę i wrócić do biura organizacyjnego. Zarejestrowane będą kilometry przebiegnięte w godzinach 17 – 19. Na trasie można biec, truchtać, maszerować, maszerować z kijami. Nie ma opłat startowych.

Charytatywne bieganie rozpocznie się w poniedziałek 27 maja br., o godz.17. UWAGA: Podczas biegania będzie dostępna woda, ale należy mieć swoje naczynia do picia. Jak informują organizatorzy nie będzie dostępnych kubeczków plastikowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content