Z powodu zagrożenia powodziowego Dni Tarnobrzega odbędą się w innym terminie!

– Mając na uwadze względy bezpieczeństwa uczestników Dni Tarnobrzega 2019, a także konieczność zabezpieczenia służb mundurowych w razie alarmów powodziowych, tegoroczne Dni Tarnobrzega odbędą się w innym terminie – informuje rzecznik UM Tarnobrzeg Wojciech Lis.

Odwołane zostaje również piątkowe spotkanie z Piotrem Metzem.

Konferencja w tej sprawie odbędzie się jutro, o godzinie 12. Już teraz zapraszamy na transmisję z tego wydarzenia.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LOLO
2 lat temu

W Baranowie Sand. także już nie będzie Dni Baranowa. Panujący nam Mazurek stwierdził że wystarczy dla gawiedzi festiwal Dziecko w folklorze.

łąka
2 lat temu
Reply to  LOLO

co mnie interesuje Baranów – nie dorabiaj sobie informatora gminnego w mieście w randze Powiatu.

LOLO
2 lat temu
Reply to  łąka

nie interesuje cię bo jesteś baran

Marzena
2 lat temu

to hotel nie zarobi

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Można przy okazji zapytać Pana Prezydenta (bądź jego rzecznika) o inne kwestie: 1. Czy wiadomo jakie jest oficjalne uzasadnienie przesunięcia dofinansowania remontu ul. Mickiewicza na ostatnie miejsce listy rezerwowej (co w praktyce oznacza brak remontu tej ulicy)? 2. Kiedy zostanie udostępniony w BIP (do wglądu przez wszystkich mieszkańców) projekt Raportu o stanie miasta? Chodzi mi tu o upublicznienie tego dokumentu przed sesją Rady Miasta w tej sprawie, a nie dopiero post factum, gdy uchwała będzie przegłosowana. 3. Jaki jest oficjalny komentarz Prezydenta w sprawie decyzji SKO o wstrzymaniu decyzji o wycince drzew na Cmentarzu Parafialnym oo. Dominikanów. 4. Dlaczego do tej pory nie ruszył remont parkingu na Cmentarzu w Sobowie, który (z tego co się orientuję) był jednym ze zwycięskich projektów budżetu obywatelskiego. 5. Czy miasto podejmuje jakiekolwiek działania w sprawie przejęcia dworca PKP (bądź jego remontu przez PKP w ramach programów krajowych)? Czy nikomu z władz miasta nie jest wstyd jak wygląda nasz dworzec? 6. Jakie inwestycje w tym roku są planowane nad Jeziorem Tarnobrzeskim? 7. Jakie działania podejmuje Pan Prezydent by przyciągnąć inwestorów do Tarnobrzega? Czy w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Machowie rozpoczęły w tym roku działalność jakieś podmioty? 8. Jak długo będą jeszcze w Tarnobrzegu jeździły… Czytaj więcej »

zed
2 lat temu

Myślę, że jakby ktoś spytał to pewnie by takie odpowiedzi usłyszał:
1. Obwodnica Stalowej Woli.
2. Nie będzie wcześniejszego udostępnienia raportu.
3. Wycinali ojcowie a nie my.
4. Są ważniejsze inwestycje.
5. Miasto kupiło dwie puszki farby w promocji. Czekają na kolejny rabat.
6. Przywieziono piasek.
7. Działania są.
8. Autobusy są.

Gość
2 lat temu

Cenię Pana komentarze, ale na litość boską proszę skończyć z tym populizmem. Wiadomo,że na zdecydowaną większość brakuje po prostu pieniędzy w tak zadłużonym mieście jak nasze.

obserwator II
2 lat temu
Reply to  Gość

O widzę ,ze urzędnicy dostali polecenie neutralizować wszystkie problemy brakiem środków. A kto obiecywał ,ze będzie zdobywał środki.? Kto naiwnie w tym celu zawarł pakt z Kalinką? . .No kto ?. Krasnoludki.

Gość
2 lat temu
Reply to  obserwator II

Może to pytanie bardziej do mlecznego janka i malego fiata?

Sylwester
2 lat temu
Reply to  Gość

Kto to jest mały fiat ?

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Gość

Panie Darku, Pan nie rozumie. Nie pieniądze są problemem, a brak wizji. Na wszystko są fundusze, programy krajowe – trzeba tylko mieć kompetencje, której Panu brakuje. I to nie jest populizm, a realna strategia. Kieruje Pan miastem ponad pół roku, czemu nie zostały jeszcze wyemitowane obligacje przychodowe? Inwestycje dla miasta robiłby wtedy sektor prywatny bez konieczności zadłużania miasta. Ja też zaapeluję – skończmy z tą bylejakością! Nie da się patrzeć na Pana zarządzanie tym miastem. Jeśli brak pieniędzy ma być Pana głównym argumentem na wszystko, to proszę honorowo odejść, bo po to Pan został prezydentem, żeby kombinować i ściągać dla miasta środki zewnętrzne. Jeśli Pan tego nie potrafi to proszę dać szansę innym. Dobrze Pan wie, że gdyby wybory odbyły się teraz, to wygrałby (przy tych samych kandydatach) Pan Witold Zych. Mieszkańcy już widzą, że to był błąd, a jeśli Pana polityka się nie zmieni, to się proszę nie zdziwić, gdy trafi do Pana pismo w sprawie odwołania Pana w drodze referendum. A jeśli Pan dalej uważa, że wszystko jest ok, to proszę wytłumaczyć – co się w tym momencie dzieje z autobusem komunikacji miejskiej na ulicy Wyspiańskiego? To jest ta komunikacja miejska z autobusami z poprzedniej epoki? A wystarczyłoby… Czytaj więcej »

Ola
2 lat temu

Brawo!

Gość
2 lat temu

Nie mam na imię Darek. Czy pań Zych zapomniał już jakie miejsce zajął w ostatnich wyborach prezydenckich? Jeśli się nie mylę ostatnie z kandydatów ubiegających się o ten fotel. Pisze Pan ogólnie o obligacjach przychodowych. Problem w tym ,żeby znaleść osoby chętne w zainwestowanie w dany projekt. Raczej każdy przedsiębiorca kieruje się maksymalnym zyskiem przy minimalnym ryzyku.W tej chwili nie widzę w mieście takich projektów. W wody siarczkowe nikt nie zainwestuje. Kto podpisał umowę na obsługę komunikacji miejskiej? Takie mamy możliwości Finansowe jakie autobusy. Na lepsze nas nie stać.

ciekawy
2 lat temu

A co się dzieje z tym autobusem, stoi czy leży?

Kk
2 lat temu

Trzeba zadzwonić do ich dyspozytopra to dowiesz się ze szczegółami jak ci się nie znudzi bo usłyszysz co drugie słowo ty,ty,ty

edi
2 lat temu

no to teraz w nowym terminie zagraja takie gwiazdy jak:
Hela i spółka
pląsy i dąsy
poparzeni laserem 8
Marian Nowak Band
i gwiazda wieczoru DJ Laska syn Marioli i Staska

Jola
2 lat temu

Nawet pogoda nie sprzyja nowej władzy, ani za Kiełba, za Kalinki, za Mastalerza, chyba nawet za Dziubińskiego dni nie odwoływano. Przypadek?

a jednak
2 lat temu
Reply to  Jola

Otóż za prezydentury p. Dziubińskiego (bodaj 2010 rok) sytuacja była podobna i Dni Tarnobrzega zostały przeniesione na wrzesień. Według mnie decyzja prezydenta Bożka jest racjonalna i słuszna. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

John
2 lat temu

Teraz platne parkingi zrekompensuja straty i koszty poniesione przez brak dni tarnobrzega

mlodyglupi
2 lat temu

skejtparkiem by się zajęli, a nie marnowanie pieniędzy na jezioro.
Jak chcą to niech przeniosą skatepark nad jezioro, a nie powoli rozbierają obiekt. zabranie 1/3 części skateparku uniemożliwia rozpędzenie się na przeszkody – brawo!.

Staszek
2 lat temu
Reply to  mlodyglupi

Jest ogłoszony przetarg z 15 maja pod tytułem: Prezydent Miasta Tarnobrzega ogłasza przetarg nieograniczony pn.„Modernizacja skateparku w Tarnobrzegu, ul. Przy Zalewie (nr działki 169/5, 169/9, 301/2)”.

Szczegóły na BIPie: http://www.tarnobrzeg.eobip.pl/bip_tarnobrzeg/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=11&layout=1&page=0

Staszek
2 lat temu
Reply to  mlodyglupi

Przetarg ogłoszony 15 maja: Prezydent Miasta Tarnobrzega ogłasza przetarg nieograniczony pn.„Modernizacja skateparku w Tarnobrzegu, ul. Przy Zalewie (nr działki 169/5, 169/9, 301/2)”.

mieszkaniec TBS
2 lat temu

Kiedy decyzja w sprawie upadłości bo mi się leje na łeb.

A po nas i potop
2 lat temu

Ale nam się mąż stanu trafił. Brawdziwy bohater to ty?

Bartosz dziekuje
2 lat temu

Radość mnie ogarnia ;)ciekawe ile hajsu już wydali na dni tbg i gówno z tego 😉 poza tym co ma zagrożenie do dni tbg nad jeziorem? Mamy umocnione wały i aluminiowe płoty 😉 powinno być bezpieczne hm?

Ola
2 lat temu

Szkoda że odwołane…

fakt
2 lat temu
Reply to  Ola

Nie odwołane tylko przełożone..

27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content