Etykieciarki – sprawdź jak możesz przyspieszyć procesy w wysyłkach

Na terenie Olsztyna i okolic powstaje coraz więcej sklepów internetowych, które są dużą szansą na obniżenie stopy bezrobocia. To także szansa dla mieszkańców, którzy wciąż narzekali na małą różnorodność ofert pracy. Teraz można znaleźć zatrudnienie na wielu stanowiskach – od działu marketingu po magazyniera, w kompetencjach którego jest wysyłanie towaru do docelowego klienta. Myślisz, że jest to ciężka praca? Z nowoczesnymi etykieciarkami, cały proces jest szybki i sprawnie przebiega.

Sprzęt do zadań specjalnych

Wiele firm stawia na innowację i nie inaczej jest na naszym terenie. Nowe, duże i nowoczesne firmy handlowe stawiają na najlepsze rozwiązania, które nie obciążają pracownika. Musi on nadzorować i działać schematycznie, ciesząc się przyjemną pracą. Jak to w ogóle jest możliwe? Jak można wracać do domu po przygotowaniu setki paczek?

Nie ma z tym większego problemu, jeżeli firmy korzystają z oprogramowania magazynowego, które nie dość, że powiadamia o produktach, które należy włożyć do paczki (z określeniem ich dokładnej lokalizacji na półce) to jeszcze przygotuje kompletną etykietę do naklejenia. Bez konieczności korzystania z komputera i samodzielnego dodawania. A wydruk? Jest możliwy za pomocą tak zwanej etykieciarki przemysłowej, na przykład Cab SQUIX, które można znaleźć m.in. w https://coleman.pl/. Jej zdalne zarządzanie pozwala na pracę wielostanowiskową, a wydruk jest szybki i możliwy na różne wymiary etykiet (w zależności od obsługiwanego kuriera). Wystarczy tylko takie etykiety wyciągnąć z wydruku, odkleić od folii i przyczepić do paczki. Proste? A jakże!

Nowoczesne rozwiązania dla firm przyszłością handlu

Obecnie nie wystarczy posiadać dobrego produktu, na który jest zapotrzebowanie. Nawet jego niska cena nie jest gwarancją utrzymania się firmy przy wzmożonej konkurencyjności. Najważniejsza jest właściwa obsługa klienta i szybkie, bezbłędne nadanie paczki. Jak wiadomo, czynnik ludzki może zawsze zawinić, dlatego wiele procesów powinny opierać się o odpowiednie oprogramowanie, które będzie wsparciem. Wtedy pracownik, będzie tylko nadzorować i wykonywać tylko częściowe prace manualne, podnosząc tym samym szybkość realizacji zadań.

Jesteś gotowy na innowację w swojej firmie? Wprowadzanie etykieciarek oraz drukarki przemysłowej, znakowanie opakowań to właściwy kierunek do rozwoju.

materiał partnera
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content